Bir film karakteri arıyorum

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Bugün çok değişik bir rüya gördüm. Rüyada maskeli bir seri katil vardı ve bize dadanmıştı. Sürekli etrafımdaki kişileri öldürüyordu ancak öldürme biçimi biraz değişikti. Elinde sürekli balta, gürz gibi ağır silahlar bulunuyordu ve hiçbir iz göstermeden birden belirip öldüreceği kişinin kafasına baltayı saplıyor, gürzle vuruyor veya kafasını başka bir şeyle parçalıyordu. Daha sonra yerdeyken de kısa bir süre aynı silahla kişinin kafasını kırmaya devam ediyor veya vücuduna vuruyor daha sonra birden kaçıyordu. Bana bir film karakterini anımsattı ama hangi karakter olduğunu bilmiyorum. Eğer gerçekten düşündüğüm gibi bir filmdeyse bu filmi söylerseniz sevinirim.

Daha önce bu filmi ne gördüm ne duydum. Nasıl rüyama girdi anlamadım ama başta hatırlayamasam da şimdi görünce hatırladım. Rüyamdaki katilin de maskesi böyle bir şeydi. Tam aynı olmasa da çok benziyordu.
Ben filmi izlerken eğlenmiştim izlemeni tavsiye ederim bi kaç hafta önce ikinci filmi çıkmıştı belki fragmanını falan izlemiş olabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı