Bir Fotoğrafı Birden Fazla A4 Sayfaya Bölerek Çıktı Almak

Bavier

Kilopat
Yer
España
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba ve iyi seneler, bir fotoğrafı, çizimi veya afişi, A4 boyutlarında, birden fazla sayfaya bölerek print etmek istiyorum. Örneğin ekteki fotoğrafı tek sayfa A4 kağıda değil de, çizgilerle belirttiğim gibi, 6 parça A4 sayfa olarak çıktı almak istiyorum. Sayfa boşluğu olmayacak ve sayfalar birleştirildiğinde kusursuz olarak birleşmeleri gerekiyor. Bu ayarlamayı nasıl yaparım? Yani print etmeye götürdüğümde yanımda 6 adet dosya olsun. "Hepsinden birer tane istiyorum?" diyerek kurtulmak istiyorum. Çünkü Türkçe konuşulan bir yerde değilim. Ayrıntılar ile boğulmak istemiyorum :)

20181231_102929.jpg

Merhaba, iyi seneler. Aşağı da paylaşmış olduğum youtube videosuna göz atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim peak1ng.
Bu videoyu izledim. Tabi bu ve bunun gibi pek çok video izledim. Ama aradığım cevabı bulamadım.
Çıktı alınırken A4 sayfada, üstten ve alttan boşluk olmamalı.
(Çok özür diliyorum. Belki zaten kalmıyordur. Hiç bir video print aşamasını açıklamıyor. Ama bunu bilmem önemli.)
Problem şu ki, dilini çok az bildiğim bir photo copy center yetkilisine, (ki bu mekanlar çok yoğun oluyor) derdimi tarzanca anlatmayı istemiyorum. Yanlış anlaşılmalar için çok vaktim yok. Bu görseli Çarşamba gününe kadar hazır etmem gerekiyor. :D

Sercan1096 müthişsiniz.
Tam olarak aradığım buydu.
Bu link ile margin (boşluk) olup olmayacağını, kaça böleceğini, parçaların cm bazlı ölçülerini, efekt ve renk düzenlemelerini dahi yapabiliyorsun.
Sağolun dostlar. Soruma cevap bulmuş bulunmaktayım :)

Geri
Yukarı