Bir futbol takımına nasıl girilir?

Ersin çolak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, lise 1. sınıfım, 1.80 boyum var. Kalecilikte kendimi gayet güzel buluyorum, o yüzden bir takımda oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Takım dediğim, adı bile duyulmamış takımlar gibi takımlarda ne yapabilirim? Kimlere danisabilirim veya ne yapmalıyım? Evime 19 Mayis Stadyumu (Manisa) çok yakın. Yanında tesis var, oraya gidiyorum ama ilgilı kişi bulamiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar, lise 1. sınıfım, 1.80 boyum var. Kalecilikte kendimi gayet güzel buluyorum, o yüzden bir takımda oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Takım dediğim, adı bile duyulmamış takımlar gibi takımlarda ne yapabilirim? Kimlere danisabilirim veya ne yapmalıyım? Evime 19 Mayıs Stadyumu (Manisa) çok yakın. Yanında tesis var, oraya gidiyorum ama ilgilı kişi bulamiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Seçmeleri takip etmeniz gerek ya da varsa futbol kursları oralara gitmeniz lazım. Bazı futbol kurslarının hatta çoğunun kendi takımları var.

Merhaba arkadaşlar, lise 1. sınıfım, 1.80 boyum var. Kalecilikte kendimi gayet güzel buluyorum, o yüzden bir takımda oynamak istiyorum. Ne yapabilirim? Takım dediğim, adı bile duyulmamış takımlar gibi takımlarda ne yapabilirim? Kimlere danisabilirim veya ne yapmalıyım? Evime 19 Mayis Stadyumu (Manisa) çok yakın. Yanında tesis var, oraya gidiyorum ama ilgilı kişi bulamiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Altyapıya kayıt yaptırın hocam. Tabii para da lazım.

Geri
Yukarı