Bir gününüz nasıl geçiyor?

Parayı veriyorsak bal gibi ilgilenecek. Ayrıca milli takımlarda 18 yaşında basketle tanışmış pek çok basketbolcu var.
210 adam başlasa bir yere gelir gidipte hiç gard görmedim 18 yaşında basketle çalışıp bir yere gelen zaten bizim ülkeden pek iyi 5 de çıkmıyor boyun uzunsa atletiksen milli takimdasin.Bunun dışı çok para ister yani 17 yaşında 0 birini geliştirmek için ki bu arkadaşın konularini okursanız parasızlıktan yakınmış ondan dolayı ilgilenmez dedim ucuza bulacağı kişi.Fitnessa başlasa daha mantıklı basket için cidden geç istisnalar olsa da pek başarı elde edemez.

Son zamanlarda beni düşünen Bir kız buldum. Kız derken tanıdığım birisiydi, yeni konuşmaya başladım. Onun sayesinde solan güller canlandı desem yeridir. Oynadığım en güzel kumar kendisi.. Günlerim güzel geçiyor.

BDR G1 B ile deliriyorum. Başladığım KMT'leri çatur çutur atıyor.

Simülasyonda ise 2 gibi yemek yiyorum, 5 gibi uykum geliyor, bazen dışarı çıkarım bu kadar.

Neler yapıyorsunuz? Oyun oynuyorum demeyin.
Kalkıp yatıyorum. Yemekte 4 öğün falan. Obez olacağım gibi görünüyor. Boyumda 1.57 civarı falan. Annemide eve gelmesi için bekliyorum çünkü evde yalnızım. Uykuya dalmam 1 saat sürüyor ve bu çok sıkıcı. Allah kolaylık versin herkeze :)

Geri
Yukarı