"Bir hesap bildiriminiz var" uyarısı

mustafa777

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kısaca anlatacağım. 2 Ağustos'ta oyun aldım. Bugün de ıtıraz gelmıs banka tarafından ve 21 Eylül'e kadar birkaç kısıtlama geldi. Bunun sebebi nedir? Bu kartla aldığım diğer oyunlar da gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin edeyim CC ile aldın ve Steam dolandırıcılıktan banladı seni.

Öyle bir şey yapmadım babamın kartı vardı bende yardım istedim oyun ındırıme gırdı diye babamı ıkna ettım oldu ama artık naptıysa benden habersiz anlamadım.

İyi ele verdin kendini be abim :D
Öyle bir şey yapmadım babamın kartı vardı bende yardım istedim oyun ındırıme gırdı diye babamı ıkna ettım oldu ama artık naptıysa benden habersiz anlamadım.
.

Banka sıkıntılı bir şey hissetmiş hocam da ne yaptınız kara para falan mı akladınız.

Babamın kartından almıştım.

Babamın kartından almıştım.
ilk baştaki anlatım tarzınızda sanki kendi banka hesabınızmış gibi anlatıyorsunuz ama hadi neyse. Banka ile konuşmaktan başka şansı yok 'babanın'.

İlk baştaki anlatım tarzınızda sanki kendi banka hesabınızmış gibi anlatıyorsunuz ama hadi neyse. Banka ile konuşmaktan başka şansı yok 'babanın'.

Kendisi bunu yapmış aradım sordum dogruyu soyledi ben oyunda değilim tamam iade olsun ama bu kısıtlamada ne gibi cezalar var bu kısıtlamayı nasıl kaldırabilirim masdercard müşteri hizmetleri numarasını bulamıyorum.

inanmak ve ya inanmamak sizin elinizde size birşey kanıtlayamamki

Kendisi bunu yapmış aradım sordum dogruyu soyledi ben oyunda değilim tamam iade olsun ama bu kısıtlamada ne gibi cezalar var bu kısıtlamayı nasıl kaldırabilirim masdercard müşteri hizmetleri numarasını bulamıyorum.

inanmak ve ya inanmamak sizin elinizde size birşey kanıtlayamamki
Bir babanın kara para aklamasını ilk defa duydum.
Yeni nesil baba hehe.

Geri
Yukarı