"Bir hesap bildiriminiz var" uyarısı

Kısıtlama Steam tarafından oyun şu an kütüphanmede de yok zaten. Ben oyunu istemiyorum ne lanet oyunsa hevesim kursağımda kaldı ben sadece hesabıma ne olacak onu merak ediyorum.
Ya bu kart gerçekten babana aitse babanın işlemi iptal etmediğine göre bir yanlışlık olmuştur yada ilk baştan kart babanın değildir.

Babamın çalıştığı restoranın banka hesabı olması mümkün değil kart bilgisinde babamın ismi soy ismi var dediğim gibi amacım oyun degil lanet olsun gitsin oyun ama ben hesabım kapanmasın istiyorum ne gibi kısıtlamalar gelecek ben kendim çalışarak emek vererek aldım oyunlarımı bir babamdan yardım istedim olana bak babama kızamıyorumda bir oyun almadı diye kızamam.

Babamın çalıştığı restoranın banka hesabı olması mümkün değil kart bilgisinde babamın ismi soy ismi var dediğim gibi amacım oyun degil lanet olsun gitsin oyun ama ben hesabım kapanmasın istiyorum ne gibi kısıtlamalar gelecek ben kendim çalışarak emek vererek aldım oyunlarımı bir babamdan yardım istedim olana bak babama kızamıyorumda bir oyun almadı diye kızamam.

Sınırsız ya da süreli olabiliyor, büyük ihtimal pazardan ve Store'den ban yemişsindir oyun alamazsın destekle konuşup olayı anlatırsan yardımcı olabilirler ancak doğrulama isterler kart senin değilse bu işe bulaşma.

Geri
Yukarı