Bir içeriğin sadece TikTok'a atılması mantıklı mı?

bbnoS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, en yakın zamanda TikTok'a içerik yapmayı düşünüyorum ama bunu sadece TikTok için düşündüm. Acaba Instagram ve YouTube için de aynı videoları atmalı mıyım yoksa sadece TikTok'tan ilerlesem olur mu? Fikirleriniz çok önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tek bir sosyal medya platformunda video paylaşmak yerine bir sürü sosyal medya platformunda video paylaşmak daha mantıklı olur.

Aslında şöyle yapacağım içerik oyun olacak ve kısa bir video olacak hani her gün bir şey yapıyorum tarzı videolar yapıyorum o yüzden tiktokta ilerlemek çok istiyorum çok büyük ihtimalle tiktok ve insta yapacağım teşekkürler hepinize.

Aslında şöyle yapacağım içerik oyun olacak ve kısa bir video olacak hani her gün bir şey yapıyorum tarzı videolar yapıyorum o yüzden TikTok'ta ilerlemek çok istiyorum çok büyük ihtimalle TikTok ve Instagram yapacağım teşekkürler hepinize.

Ne demek hocam. Minecraft videoları YouTube'da çok tutuyor. Haberiniz olsun.

Arkadaşlar, en yakın zamanda TikTok'a içerik yapmayı düşünüyorum ama bunu sadece TikTok için düşündüm. Acaba Instagram ve YouTube için de aynı videoları atmalı mıyım yoksa sadece TikTok'tan ilerlesem olur mu? Fikirleriniz çok önemli benim için.

Ben tavsiye etmem reis senin dediğin gibi sadece TikTok'tan ilerlemiştim hani tutmaz gibisinden hesabı saldım falan derken tekrardan içime bir his kondu ve düzenli olarak içerik üretmeye başladım ve sadece 1.5 ayda 1K takipçiyi geride bıraktım ve şu anda 7.8k takipçim var Instagram'da kitle toplamaya çalışıyorum eskiden Instagram hesaplarım vs vardı kitlemde vardı fakat anlamadığım bir şekilde yeni açtığım bir Instagram hesabında izlenme 0 veya 18 gibi şaka bir rakamlar elde ediyorum kitleyi bir türlü topluyamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Geri
Yukarı