Bir insan nasıl bu kadar nazik ve bir yandan da bencil olabilir?

Dedikleriniz çok doğru fakat artık bu saçmalıklarla uğraşmak istemiyorum. Yeni kızlarla konuşmak belli bir ana kadar çözüm.
Kızlardan soğudum diyelim. En azından belli bir süre.

Bu kadar duygusal ve güçsüz bir erkekle hiçbir kız beraber olmak istemez. Hayatına öncelik ver kızları da hayatına süs niyetiyle düşünerek hareket et. İlk yapman gereken arabesk tavırlarını bırakmak ve hayatına bir amaç bulmak. İleride ne yapmak istiyorsun nasıl bir çevrede olmak nasıl arkadaşlıklar kurmak istiyorsun şu an 17 yaşında olduğun için asıl odaklanman gereken sorular bunlar, kızları bu yaşlarda odak noktana alma yine flörtleş buluş bir şeyler yap ama çok üzerlerine düşme kızlara haftada ayırdığın vakit 6-7 saati geçmesin.

@494528 açıkçası başlangıçta duygusuz ve az ilgili olması bence de gerekiyor. Ama ilerleyen zamanlarda sürekli umursamamaz davranırsa odun oluyor açıkçası ha kızı yine yanında tutabilir ama toksiklige doğru gider.

Bu kadar duygusal ve güçsüz bir erkekle hiçbir kız beraber olmak istemez. Hayatına öncelik ver kızları da hayatına süs niyetiyle düşünerek hareket et. İlk yapman gereken arabesk tavırlarını bırakmak ve hayatına bir amaç bulmak. İleride ne yapmak istiyorsun nasıl bir çevrede olmak nasıl arkadaşlıklar kurmak istiyorsun şu an 17 yaşında olduğun için asıl odaklanman gereken sorular bunlar, kızları bu yaşlarda odak noktana alma yine flörtleş buluş bir şeyler yap ama çok üzerlerine düşme kızlara haftada ayırdığın vakit 6-7 saati geçmesin.

Güçsüz değilim. Hele ki duygularımı saklama konusunda usta kişiyimdir.
Dediğiniz gibi arabesk modundan çıkmak gerekiyor. Ayın belli bir günü ( geçen hafta ) aklıma birdenbire bir soru geldi.
Sabahlara kadar düşündüğüm, onu her gün görenlerin şansından istediğim kız aynı duyguları yaşıyor mu? Yok.
@bbiwy'in de dediği gibi hayatında daha var olmamış birisi için duygusal yatırım yapmak çok saçma. Kendisi bana güzel dersler verdi. Dost acı söyler tabii ama 30 yaşında ki adamın da tavsiyeleri apayrı oluyor.

Açtığım konuda birisi git karşısına geç açıklama yap demişti, açıklama yapmak çok mantıksız geliyor, neden açıklama yapma gereği duyuyorum? Hislerimi biliyorken bir de...

Yeni konular

Geri
Yukarı