Bir insan neden kaybeder?

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar selam ben bir kızdan hoşlanıyordum ama bu kızın bugün benim arkadaşımdan hoşlandığını öğrendim, biraz kötü oldum öneriniz var mıdır?

Arkadaşlar selam ben bir kızdan hoşlanıyordum ama bu kızın bugün benim arkadaşımdan hoşlandığını öğrendim, biraz kötü oldum öneriniz var mıdır?

Yapacak bir şey yok sende başka kızlara bakacaksın kendi kişiliğini kariyerini ve kendini geliştirmeye odaklan ama arkadaşlığını bitirme belki gün gelir onun arkadaşlarından birini seversin.

Son düzenleme:

Hocam bende bu durumu yaşadım ama sonrasında kız benim arkadaşımdan hoşlanmayı bırakıp bana açıldı. Yani kızla daha fazla konuşabilirsin belki senden hoşlanabilir biraz saçma gibi ama insan yavaş yavaş ısınıyor hee ama arkadaşın ondan hoşlanmaya başlarsa başka kız bul hocam.

Hocam nedense şu an daha çok ders çalışma ihtiyaçı hissediyorum.

Kızın gözüne girmek için mi? Durum böyleyse ders çalışman daha iyi olur ama böyle bir durum yoksa ki benim öyleydi pek çalışmazdım (ortalama notlara sahibim) kız benim iyiliğim için hep derslere çalış derdi ben ona rağmen yine de pek çalışmazdım yine de beni seviyordu.

Kızın gözüne girmek için mi? Durum böyleyse ders çalışman daha iyi olur ama böyle bir durum yoksa ki benim öyleydi pek çalışmazdım (ortalama notlara sahibim) kız benim iyiliğim için hep derslere çalış derdi ben ona rağmen yine de pek çalışmazdım yine de beni seviyordu.

Hayır en iyisi olmak için.

Başka kızdan hoşlanmaya başlamıştım ama o da başkasından hoşlanıyormuş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı