Bir insan neden başkasının adına utanır?

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir insan neden başkasının adına utanır? Örneğin şu videoları izleyip onların adına utanmayan var mı? Sizce bu videolar gerçekten öyle mi yoksa eğlenceli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve şu videonun 2:54'deki kısmına bakar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir insan neden başkasının adına utanır? Örneğin şu videoları izleyip onların adına utanmayan var mı? Sizce bu videolar gerçekten öyle mi yoksa eğlenceli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve şu videonun 2:54'deki kısmına bakar mısınız?

Enis cringeson: Ama işler tiktok için beklendiği gibi olmadı.

Ne olduğunu az çok tahmin edebildiğim için izlemeyeceğim. Belki bunu dediğim için ceza alacağım ama üstadın da dediği gibi (daha doğrusu diyemediği gibi) insanlar aptal. Ali Nesin'in kendisi ile de konuştum. Yazıdakilerin neredeyse aynısını söylüyor. Kendisi ile birkaç yıl önce konuşmuştum. Gözüme çarpan tek fark TRT spikerlerinin bile yaptığı rakam olmayan sayılara rakam deme hatasını tabii ki de yapmadı.
Bu üstün akıllılığa alıştım artık. Elime yetki geçerse çoğunu infaz ederim ki üreyip topluma daha fazla zarar vermesinler. Yeteri miktarı bırakılmalı ki dünyadaki sistem çökmesin, üretecek adam kalsın.
Burada yapılacak bir şey yok. Çok görüyorsanız engellemek dışında direkt görmezden gelmenizi tavsiye ederim o kadar.

Ben daha çok üzülüyorum. Bu hale nasıl geldiler, nedenlerini öğrenmek istiyorum. Çoğunluğunun aile kökenli olduğunu düşünüyorum. Ama özgür ruhlu insanlar her daim zararsız ve sorgulayıcıdırlar da. Arada onlar da kaynamasın.

Güldüm fakat bence yine cringe değil. :)
İsterseniz sizin bile cringe olabileceğiniz bir cümle kurabilirim ama fazla ileriye gitmiş olurum. 😂 (Masaüstü ortamları ile alakalı bir cümle. 😛)
Söyleyin merak ettim şimdi. :D

Geri
Yukarı