Bir insan neden survivor izler?

İzlenebilir ona sorunum yok ama karşıma çıkınca cidden sinir olduğum bir şey var. Fanboyluk yapanlar cidden çok abartıyorlar. Yok sevmediği için diğerine söven mi dersin yok boş yapan mı dersin. Twitter'da saçma gündeme oturmaları. Her şey çok gereksiz.

Eve geleyim cevap yazacağım sana.
Yazma kardeşim izleyen kültürsüz izlemeyenler çok kültürlü. "Ben izlemiyorum yağğ" bu arkadaşların hepsinden kültür akıyor. Bir yarışma programı insanların mücadele etmesinden keyif alınıyor. O zaman futbolda aynı durumda 22 kişinin bir topu kaleye atması kadar saçma bir oyun olamaz bu mantıkta... Sizin izlediğiniz şey sizlere kültür katarken (çoğunluktan bahsediyorum) survivor kitlesi zır cahil.

Yazma kardeşim izleyen kültürsüz izlemeyenler çok kültürlü. "Ben izlemiyorum yağğ" bu arkadaşların hepsinden kültür akıyor. Bir yarışma programı insanların mücadele etmesinden keyif alınıyor. O zaman futbolda aynı durumda 22 kişinin bir topu kaleye atması kadar saçma bir oyun olamaz bu mantıkta... Sizin izlediğiniz şey sizlere kültür katarken (çoğunluktan bahsediyorum) survivor kilitlesi zır cahil.

Kültürlükle ne alakası var ve bence de fubol bana göre çok saçma.

Kültürlükle ne alakası var ve bence de fubol bana göre çok saçma.
Genel olarak yorumlardan bahsediyorum buraya özel değil. Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformları hep benzeri konular görüyorum durmadan acun ve programlarının eleştirildiği ıvır zıvır... İnsanlar yıllardır kendilerine hangi dönemde ise bir eğlence yaratmışlar. Gelip de onu izleyenlere kültürsüz, bunu niye izliyorsunuz çok boş, vaktiniz boşa gidiyor, boş insanlar gibi şeyler demek doğru değil ve resmen ağır bir hakaret. Futbolda nasıl takımı gol atınca bir insan seviniyorsa survivor programında tuttuğu kişinin oyun kazanmasına gayette tepki verebilir. Millete akıl verenler acaba şu hayatta ne yapmışlar dünyaya ne katkı vermişler kendilerinde böyle bir hak görüyorlar insanları eleştirip akıl vermek gibi... Daha yazmam gerek yok son cevabım olsun ben genel kitleye cevap veriyorum buraya özel değil.

Yazma kardeşim izleyen kültürsüz izlemeyenler çok kültürlü. "Ben izlemiyorum yağğ" bu arkadaşların hepsinden kültür akıyor. Bir yarışma programı insanların mücadele etmesinden keyif alınıyor. O zaman futbolda aynı durumda 22 kişinin bir topu kaleye atması kadar saçma bir oyun olamaz bu mantıkta... Sizin izlediğiniz şey sizlere kültür katarken (çoğunluktan bahsediyorum) survivor kilitlesi zır cahil.

Ben futbol izlemiyorum. Survivor da izlemiyorum. Benim izlediğim şeyler: Ayhan tarakcı, barış özcan, bebar bilim, Technopat, donanım haber gibi teknoloji ve bilim videoları çeken kanallar. Tek bunları izlemiyorum. Eğlenmek için de izliyorum. Enis kirazoğlu gibi kanalları.

Sen galiba elit kesimdensin golf vb kültürlüsün reis.

İsteyen istediğini izler. Kimse işsiz yada boş insan değildir. Boş boş gereksiz yorumlar yapmaya gerek yok. Milletin ne izlediğiyle kişiliği belli olmaz. Survivor izleyeni eleştirenler kendi izledikleri yada inceledikleri konulara baksınlar önce. Bu arada ben Survivor izlemiyorum. Fakat Survivor izleyen ailem var. Edepli yorumlar yapın. O zaman futbol da izlemeyelim sonuçta parayı onlar alıyor. Ne gereksiz boş yorumlar var şu konuda.

Geri
Yukarı