Bir diziyi 2 kere izler misiniz?

Uranhay

Hectopat
Yer
#Evdekal
Değil 2, 5 kez bile izlerim. Şuan Ezel dizisini bu sefer arkadaşlarımla beraber izliyoruz ve keyifli gidiyor :D

kornoloji

Kilopat
Aradan uzun bir zaman geçtiyse izlenebilir. House MD ve Breaking Bad'i izlemişliğim var bu şekilde.
Bir ara da Sons of Anarchy ye başlamayı düşünüyorum tekrardan. 😄

Lee Everett

Centipat
The Walking Dead`in ilk 3 sezonunu en az 4-5 kere izledim. Ama 3. sezonundan ileriye gidemedim sıkıcılaştığı için.

ZCPS21

Picopat
Bölümlerin süresi daha da kısa olduğu için bazı animeleri bir kaç kez izledim lakin yanımda birisi olursa GOT gibi bir yapımı yeniden izleyebilirim.
Game Of Thrones dizisinin son sezonu beni tatmin etmemişti. Hala dizinin son bölümünü bitirmedim,izlemiyeceğim.

AcarCnr

Hectopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Ben sevdiğim diziyi izlerken bunu tekrar izlerim diyorum ama aradan zaman geçince '' ya güzel diziydi ama bunun yerine yeni bir şeyler keşfetmek daha iyi olur'' deyip, yeni dizi arıyorum. Sadece izlediğim komik dizileri ara ara bazı bölümlerini açıp bir kaç kere bile izlerim.

KS
batu4d5S

batu4d5S

Picopat
Yer
Winterfell
Bölümlerin süresi daha da kısa olduğu için bazı animeleri bir kaç kez izledim lakin yanımda birisi olursa GOT gibi bir yapımı yeniden izleyebilirim.
Game Of Thrones dizisinin son sezonu beni tatmin etmemişti. Hala dizinin son bölümünü bitirmedim,izlemiyeceğim.
Olsun yine de değer Jon yaşıyor merak etme.

Fapdullah

Centipat
Makaleler
1
Yer
Çok Amaçlı Odam
Birkaç ay geçsin Breaking Bad'i tekrar izlerim. Zaten güzel filmleri 2 defa izliyorum genelde. Piyasada o kadar çok kötü yapım var ki izleyecek doğru düzgün film bulamıyorum.

Yukarı