Steam Bir insan Steam hesabının kullanıcı adı ve şifreyi biliyorsa ne yapabilir?

cagrigunaydin

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Satmak istiyorum adam hesaba girerse ne yapabilir? Parayı atmadığı sürece hiçbir kodu atmayacağım. Sıkıntı çıkar mı?

Hocam şifreyi mail ile değiştirebiliyorsunuz. Hesabınızdan birşeyler satın alma ihtimali var sadece.

Maille Steam aynı şifre değil bir şey olur mu?
Hocam adam bu ihtimali rahatça tahmin edebilir özellikle kötü niyetliyse. Hesap hakkında ücretini almadan herhangi bir parola veya mail vermemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Satmak istiyorum adam hesaba girerse ne yapabilir? Parayı atmadığı sürece hiçbir kodu atmayacağım. Sıkıntı çıkar mı?
Hocam eğer hesap satışı yapmayı istiyorsanız güvenilir siteler var orada ilan açın satacağınız kişi satın alsın,bilgileri verin daha sonra işlemi onaylarsınız zaten iki taraf içinde sağlıklı olur.Sitelerle uğraşamam diyorsaniz önce parayi atsin bilgileri öyle verirsiniz.

Hocam eğer hesap satışı yapmayı istiyorsanız güvenilir siteler var orada ilan açın satacağınız kişi satın alsın, bilgileri verin daha sonra işlemi onaylarsınız zaten iki taraf içinde sağlıklı olur. Sitelerle uğraşamam diyorsaniz önce parayi atsin bilgileri öyle verirsiniz.

Hocam adama dinletemedim en sonunda engeli bastım. Aracı diyorum moderatöre güven olmaz diyor, ilk sen at diyorum yine kabul etmiyor. Sen at hesabı para illa gelir dediği yerde artık kendimi durduramadım.

Hocam adama dinletemedim en sonunda engeli bastım. Aracı diyorum moderatöre güven olmaz diyor, ilk sen at diyorum yine kabul etmiyor. Sen at hesabı para illa gelir dediği yerde artık kendimi durduramadım.

En iyisini yapmışsınız adamın amacı belli zaten hesabi alip engeli basmak hesabi satmaya ihtiyaciniz varsa dediğim gibi güvenilir sitelerden birisine koyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı