Bir iPhone'a 7000 TL verilir mi?

Bu verilir diyen kişiler objektif bakamıyor hepsi iPhone kullanıcısı ve fanatikler, bence bir IPhone'a 7000 verilmez yazıktır günahtır ondan kat kat güzel Android telefonlar var bence herhangi bir Huawei, Xiaomi veya Samsung telefon alabilirsiniz. Redmi Note 8 aldım ve gayet memnunum fiyatına göre iPhone 7, 7 Plus ve hatta bence 8 ile kapışır.

Hocam Samsung'un S8, Note8, S9, Note 9 cihazları daha iyi ve ucuz.
Bu verilir diyen kişiler objektif bakamıyor hepsi iPhone kullanıcısı ve fanatikler, bence bir IPhone'a 7000 verilmez yazıktır günahtır ondan kat kat güzel Android telefonlar var bence herhangi bir Huawei, Xiaomi veya Samsung telefon alabilirsiniz. Redmi Note 8 aldım ve gayet memnunum fiyatına göre iPhone 7, 7 Plus ve hatta bence 8 ile kapışır.

Hocam kapalı kutu adam akıllı özelleştirme ve rahatlık vermez o ürün veya ürünler.

Bir argüman savunurken "hepsi" diye başlık atmayın derim. Kanıtlanmamış durumlar hakkında genel çıkarımlar yapmanız sadece popülist bir söylem olarak yerini alır.

Hayatımda Iphone kullanmadım. Kullanacağımı da sanmıyorum. Kendim ve annem, Redmi kullanıyoruz. Konu ise sizin ya da benim kullandığım telefon değil, bu miktarın bu cihaza verilip verilmeyeceği. Cihazın özellikleri ve TR bazlı fiyatı ortada. Üst seviye bir deneyim istiyorsanız kapı aralamak istiyorsanız başlangıç için 5000 TL gibi fiyatı göz almalısınız zaten. He akabinde; Android özelleştiriliyor, F/P ürünler var, onun yerine başka şey alınır ve para cepte kalır vb. söylemler olabilir ama bu başka bir boyut. Alacak kişinin ödeyecek gücü vardır ve bu saydıklarımın kendisi için bir önemi yoktur. Kapalı kutu olarak hazır bir üst segment ürün arıyordur, alır.

Değer. En az 4 sene rahatlıkla kullanabileceğiniz cihazlar.
4 sene götürme fikri bence iPhone 5S-6 ile hayal oldu. Apple'ın telefonları eskitme planı ile telefonlar yeni güncellemeler ile ağlıyor resmen. Isınmayan telefon ilginç bir şekilde ısınmaya başlıyor. İşe bak :D, nasıl olur ya? :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı