Bir Karakterle Aldığınız En Yüksek Win Streak nedir?

Üniversite dönemi malum dersler sıkıntıya girdi. Bir de freelance olarak çalışıyordum. Fazla vaktimi alıyordu. O dönemler Diamond Elo hesap para ediyordu. Güzel bir teklif geldi ben de satıp kredi kartı borcumu kapatmıştım :D
İyi yapmışsın. Bende üni sınavına hazırlanıyorum şuan. Günde max 2 el giriyorum geri kalan zamanda okuldan gelince falan ders çalışıyorum. Yani çerezlik oynuyorum diyebilirim. Tryhard oynamaktan kat kat daha zevkli olduğunu ve fazla takmadığım için daha fazla oyun kazandığımı fark ettim. Keşke başından beri takmadan oynasaymışım diyorum. Hem zevkli maçlar geçip üstüne bir de oyunu kazanınca tadından yenmiyor vallahi.😅 Hem de ders çalışmak için motivasyon kaynağı oluyo kafa dağıtıyorum. 😁 😁
Reworklenmeden önceki Aatrox ile 23 yaptım gibi hatırlıyorum, sezon galiba 5 veya 6.
Bu da iyiymiş.😀 Rework öncesi Aatrox cidden çok güçlüydü. Gerçi şimdiki de güçlü fakat eskisinin yeri başka.😁

Teemo gelsin diye dua edebilirim hertürlü tokatlanıyor xd
Teemo biraz zayıf cidden.🙂 Teemoya karşı kolay bir şekilde lane kazanılabiliyor fakat iyi bilen biriyse cidden çok kanserleyebiliyor.😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı