Bir kavgadan dolayı ayrıldığım eski sevgiliye dönmeli miyim?

@ahmetaydın1921 ya kanzi ben mağdur kızım bana ilgi verin. Gerçi pick me farklı bişey.
Dışarıdan bakınca aslında kadınlar ilişkiler konusunda zeki veya zehir gibi falan değil, hepsi aynı manipülasyonları yapıyor hocam farkettiyseniz.. Sadece cahil, muhtaç erkekler buna kanıyor. Zeki adam zaten böyle oyunlara gelmez.

@ahmetaydın1921 hocam aslında manipülasyonlar belli de tek bunları bilmek yetmiyor uygulamak da lazım. Bunda da önünde iki ciddi engel var. Birincisi kızlar sosyal medyayı ilişki konusunda egemenliği altına almış Instagram Twitter Tiktok gibi yerler tamamen onların elinde. 15-16'li yaşlardan itibaren gidiyolar yok işte onu çok sevdiğini belli et ona iyi hissetir sürekli onu şımart cinsellik isteğini belli etme gizle sevdiğin kız için gururlu olma affet bunun gibi saçma şeyler sosyal medyada sürekli dolanıyor. Bazı kişiler ortalama kızlar için bile böyle olsa da çoğu kişi cidden güzel veya karakter olarak baya iyi kişilere karşı bu moda giriyor. Oneitis gibi düşünebilirsin. İkinci sebep de red yeme korkusu şimdi piyasaya çıksam çoğu kız beni beğenmeyecek elimin altında bir kız var rezil olma pahasına orda durayım diyor.

Geri
Yukarı