Bir kişiye ulaşmak için kullanılacak sosyal medya platformları

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba.

Telefon numarası bende olmayan bir kişiye ulaşmaya çalışıyorum.

Aşağıdakileri sağlayan kullanılacak sosyal medya platformları hangileridir acaba?

1. İsim soy addan arama yapılabilmeli.
2. Mesaj gönderilebilmeli.
3. Instagram, Facebook'ta profili var ama kullanmadığından ulaşamadım. Bunların dışında olmalı. (üye olmadan TikTok ve Twitter'da da arattım, oralarda bulamadım. Belki de sosyal medya hiç kullanmıyor.)
4. Oyun uygulamaları ile işi olmayan biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Telefon numarası bende olmayan bir kişiye ulaşmaya çalışıyorum.

Aşağıdakileri sağlayan kullanılacak sosyal medya platformları hangileridir acaba?

1. isim soy addan arama yapılabilmeli.
2. mesaj gönderilebilmeli.
3. Instagram, Facebook'ta profili var ama kullanmadığından ulaşamadım. Bunların dışında olmalı. (üye olmadan TikTok ve Twitter'da da arattım, oralarda bulamadım. Belki de sosyal medya hiç kullanmıyor.)
4. oyun uygulamaları ile işi olmayan biri.

Onu tanıyan biri ile ya da, onu tanıyan birinden numarasını almak.

Ben aslında düzgün bir soru sordum. Ama bir sürü farklı yere gitmiş konu. Ortak kişilerden bulabilseydim, bulurdum. Fazla detaya da girmek istemiyorum. Ben maddelerle aslında ne aradığımı belirtmiştim. Konuyu saptırıcı ve mecra dışı yollar iletilmezse sevinirim.

(Güncelleme: Aradaki mesajlar temizlenmiş, teşekkürler.)

Son düzenleme:
Hocam, bana kalırsa bu veriler satıldı, ayrıca o kadar çok insanda vardır ki birini silseler diğerinde var.

O kısmına yorum yapamam tek bildiğim birden fazla kere sızdırıldığı. Yani ilki hata diyeceğimde, ikinciyi de beceremiyorsanız özel bir siber güvenlik şirketinden yardım alın o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı