Bir kız ile nasıl konuşulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Git konuş. Ne kaybedersin? İsterse hayır desin, ki ayrıntı belirtilmemiş samimiyetin ne durumda. Direkt gidip pat diye teklif edeyim deme sakın.

İlk önce biraz tanı, kendini tanıt derim, eğer tanışma evresi yolunda giderse diğer evreye geçebilirsin. En azından böyle düşünüyorum. Bir de doğal olmaya özen göster.

Orta halli bir tipim var. Normal bir tip sayılır. Abilerimin ve kardeşlerimin fikirlerini almak için Technopat' a yazıyorum. Bir tane kız var. Benim gibi normal bir insan. Gidip ben bu kıza onunla ilgilendiğimi nasıl belli ederim. İlk defa aşık oldum. 17 yaşındayım. Kızı gördüğümde elim ayağım titriyor. Sorularım şunlar:

1. Çıkma teklifi etsem, reddedilsem en kötü ne olabilir?
2. Kızlarla nasıl konuşulur?
3. Ayrıca Technopat'ta kız var mı? Varsa nasıl bulabilirim?
Bak kız seni azda olsa tipini beğendiyse konuşur. Sen de doğal davran cidden. Zaten gerisi gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak bu taktik gerçekten işe yarar illaki o kız bir grubuyla falan takılıyordur teneffüslerde, ona git bir soru sor. Örnegin kendimden örnek vereyim biz tenefüste diğer sınıflarla voleybol oynardık o da oynardı falan işte sonra yanına gittim "kızlar mi daha iyi voleybol oynar erkekler mi" kiz grubuyla soruyu makaraya falan aldılar yani orda bı muhabbet döndü.önce onun gözüne bak sonra diğerlerinin sakin dengeyi kaçırma. Soracağın soru saçma olmasın anket niteliğinde olsun. Devamında hangi sınıftaydiniz (tüm gruba). Sonra yine ilerleyen dönemde matematik sınavı öncesi iki sınıfında boş dersi vardı işte test cozuyrodu işte bu kaynak kitap nasıl benim aldığım çok kolaydıdan matematik sınavı sence nasıl olacaktan bakalım kaç alacağız. Sinav sonrasinda kaç aldın falan tipin iyiyse devamı geliyor test edildi onaylandı. Tabii bunları yaparken sabırlı olcan her tenefüste gidip yapmayacaksın belki haftada bir bile konuşmayacaksın. Konusmana dikkat edeceksin son vuruş öldürücü hamle bak gözüne bakıp güleceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkeğe konuştuğun tarzda ama daha küfürsüz konuş. Taklit yapmana ve kendini kasmana gerek yok.

Derya ve Beyza ablalar var diye biliyorum Sosyal'de.

Konuşurken kendin gibi ol. Bu çok önemli. Aslında kız erkek fark etmez, herkes ile kendin gibi konuşmalısın. Ama ne olacak biliyor musun, bir insanın sevilebilmesi için kendisi gibi "olmaması" gerektiğini sevilebilmesi için "herkes" gibi olması gerektiğini fark edeceksin... Ama olsun, kendin gibi ol. Daha iyi böylesi...

Orta halli bir tipim var. Normal bir tip sayılır. Abilerimin ve kardeşlerimin fikirlerini almak için Technopat' a yazıyorum. Bir tane kız var. Benim gibi normal bir insan. Gidip ben bu kıza onunla ilgilendiğimi nasıl belli ederim. İlk defa aşık oldum. 17 yaşındayım. Kızı gördüğümde elim ayağım titriyor. Sorularım şunlar:

1. Çıkma teklifi etsem, reddedilsem en kötü ne olabilir?
2. Kızlarla nasıl konuşulur?
3. Ayrıca Technopat'ta kız var mı? Varsa nasıl bulabilirim?
Öncelikle arkadaşımız 3. sorusunda forumdaki kızlardan yardım talep etmiș. Karșı cinsin fikri bu durumda cidden önemli. Yanlıș anlașılmaya müsait olmasından mütevellit biraz problem meydana gelmiș gördüğüm kadarıyla. Benim de orta halli bir tipim var, ben de 17 yașındayım. Ancak herkese iyi niyet ve samimiyet gösterdiğim için karșı cinsle aram hemcinslerim gibidir. Okuduğum kadarıyla karșı cinsi gözünde çok büyütüyorsun. Bu algını kırmalısın. Onlar da senin, benim gibi birer birey, ademoğlu. Yanına gitmeye ve konușmaya bak. Kesinlikle doğal davran ve afalladığını hissedersen konuyu yavașça kapat ve git. Afalladıktan sonra devam etmeye çalıșıp çok saçmalamıșlığım var çünkü. Ve kızla tamamen tanıș olmadan birșey teklif etme. Reddedilmek kötüdür. Bu yüzden önce bir yere gitmeyi teklif et, direkt benimle çıkar mısın demek genellikle bașarısız bir yöntemdir. Bir cafede oturup konuș, allah büyük. Bir gelișme olursa bana ilet. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı