Bir kıza açıldım

Beni gaza getirmeyin.

Git açıl en fazla ne kaybedersin? Hep acaba olacak mı olmayacak mı diye düşünmektense bir kesinlige ulaşırsın en azından.

Git açıl en fazla ne kaybedersin? Hep acaba olacak mı olmayacak mı diye düşünmektense bir kesinlige ulaşırsın en azından.
Haklısın. Ret yemeyi göze alıyorum ama aynı sınıfta olduğumuz için konfor alanımdan çıkmakta istemiyorum.

Duygusuz ifadesi benim içinde kızlar genelde çok kullanıyor. Halbuki bunun bir çok sebebi vardır. Ceset gibi olduk.

Bir şey olmaaz, çok takmaya gerek yok. Dediğim gibi en fazla red yersin sonra bir şey olmamış gibi devam edersin.
Hocam bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama ben şahsen çok utanıyorum red yediğim birine bakıp onunla konuşmaktan.

Hiç bir şey kaybetmezsin ben denedim olmadı

Kız en başından beri beni ayıkla demiş, baktı senden tık yok geri eski sevgilisine pas atmaya başlamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…