Bir kıza çok bağlandım

batmanlı72

Centipat
Merhaba dostlar, yaklaşık 4 aydır tanıştığım bir kız var ve son 2 aydır ona karşı duygularım var. Eski ilişkilere ve buna bakınca böyle bir farklı geliyor aynı his değil. Kıza çok bağlandım, sürekli aklımda ama konuşmaktan çekiniyorum. Kızın tüm hayatını ondan iyi biliyorum nerelerde takıldığını kimlerle konuştuğunu falan filan her şeyine hakimim. Dışarıdan karakter olarak bakınca zıt duruyoruz biraz o sakin ve naif biri ağzı yüzü temiz küfür ne bilmez kız ortamında bile etmez ben ise yaşadığım büyüdüğüm mahalle belli jargonum belli son 1 yıldır koşturmacaları bırakıp düzenli bir hayat yaşamak istiyordum. Zaten bu kızla da çift olursak bu yeni sayfanın ilk hecesi olacak gibi duruyor ama işte kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığı belli değil o yüzden ne yapmam gerekiyor? İlk defa bu kadar sakin ruhlu kendini belli etmeyen birine yandım o yüzden nasıl şeylere nasıl tepkiler verir hiç tahmin edemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızdan çok senin kendi kendini duzeltmen lazim. Aşığım kafasından ilk çık derim flört sürecinde kesinlikle negatif etkiler. Onun dışında hoşlandığını anlamanın en basit yolu samimiyet arttırıp kızın tepkilerini ölçmek.

Kızdan çok senin kendi kendini duzeltmen lazim. Aşığım kafasından ilk çık derim flört sürecinde kesinlikle negatif etkiler. Onun dışında hoşlandığını anlamanın en basit yolu samimiyet arttırıp kızın tepkilerini ölçmek.

Kızla şu an flört sürecinde gibiyim zaten. Sevdiği kimsede yok ama yine de nasıl konuşacağımı bilmiyorum.

Geri
Yukarı