Sevgilime aşırı bağlandım

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba dostlar, yaklaşık 3 aydır mahalleden tanıdığım bir sevgilim var, kendisi ile bugüne kadar sevgili iken 1 kere buluştuk birlikte film izledik. 3 aydır günün büyük çoğunluğunda sanaldan konuşuyoruz ve ikimiz de birbirimizi gerçekten çok seviyoruz, birlikte gelecek planları dahi kuruyoruz. Tanısı konulmuş kaygı bozukluğu rahatsızlığım var yaklaşık 1 aydır ilaç kullanıyorum günde 1 defa olmak suretiyle, her şey güzel gidiyordu ancak son 3 haftadır canım sadece sevgilim ile mesajlaşmak istiyor, uygulamalara ayırdığım saate baktığım zaman yaklaşık 10 saatim Instagram da geçiyor konuşmasak bile DM kutumu sürekli kontrol ediyorum, okulda bile onu özlüyorum, küs olduğumuz geceler sabahlıyorum uyku tutmuyor, yani anlayacağınız çok ama çok bağlandım, son günlerde sevgilimi gerçekten çok sıktım attığı random a bile bir anlam veriyordum ve oda bundan rahatsız oldu, 2-3 gün dinlenmem gerektiğini söyledi, kaygı bozukluğu ile alakası olduğunu düşünüyorum, ve arkadaşlar 7/24 beni bırakacakmış hissi geliyor kafamdan çıkmıyor, sizlerden yardım beklediğim konu sevgimi, konuşma isteğimi nasıl biraz daha nizami seviyelere indirebilirim? Bugüne kadar uzak kalmayı çok denedim ancak sevgilim ile küs değilken maksimum 30 dk dayanabildim.

Hocam her şeyin fazlası zarardır, aynı şekilde ilginin de. Bir kişiye gerektiğinden fazla ilgi verirseniz sıkılması gayet normaldir. Yazdığınıza göre sürekli DM kutusunu kontrol ediyor ve Instagram'da 10 saat geçiriyorsunuz. Buradan çıkarılebilecek mesaj, yapacak bir aktiviteniz yok. Kendinizi meşgul edecek işler yapın, mesela kitap okuyun, spor yapın, arkadaşlarınızla gezin. Kısaca kendinizi meşgul edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı