Bir kızdan hoşlanıyorum nasıl sevgili olurum?

YOLDAŞ Yasin

Femtopat
Daha fazla  
9. sınıfım sınıfta güzel denilebilecek bir kız var, kızla biraz da olsa samimiyiz ufaktan hoşlanmaya başladım ama daha önce hiç sevgilim olmadı böyle bir deneyimim olmadı. Bu kızı etkilemek için sevgili olabilmek için ne yapmam lazım, pek çekici bir yanım yok çünkü boy 165-167, kilo 50-55, İngilizcem iyi, futbolla ilgileniyorum, kızda biliyor. Beraberken gülüp eğleniyoruz ama kız daha önceden bana hoşlandığı çocuğu söyledi, bu yüzden pek de kızı rahatsız etmek istemiyorum ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka birinden hoşlanıyormuş gibi davran, aşk muhabbeti açıp hala birini sevip sevmediğini öğren, hala seviyorsa birini bekle, sevmiyorsa anını yakala ve çıkma teklif et. Eğer aklına söz gelmezse ChatGPT bakabilirsin ama kendin olmanı öneririm.

Sınıfta tek konuştuğum, sohbet ettiğim kız o başkasından hoşlanıyormuş gibi nasıl davranabilirim ki? Ayrıca son zamanlarda futbol antrenmanlarından dolayı saçı da 3`e vurdum yani kızın bana bakması biraz zor gibi.

Bir kız belirle ve sahteden de olsa sevgi dolu gözlerle bak gizli gizli, kız yakın arkadaşınsa zaten fark edecektir, fark etmezsede dediğim gibi yaparsın zaten. Ayrıca tipin değişince muhabbetinizde samimiyet azalmadıysa sıkıntı yok. Eğer kız "pick me" değilse o kadar muhabbetten sonra bir cümleden dolayı seni rezil etmez ya da arkadaşlığınızı bozmaz diye düşünüyorum.

Bir kız belirle ve sahteden de olsa sevgi dolu gözlerle bak gizli gizli, kız yakın arkadaşınsa zaten fark edecektir, fark etmezsede dediğim gibi yaparsın zaten. Ayrıca tipin değişince muhabbetinizde samimiyet azalmadıysa sıkıntı yok. Eğer kız "pick me" değilse o kadar muhabbetten sonra bir cümleden dolayı seni rezil etmez ya da arkadaşlığınızı bozmaz diye düşünüyorum.

Bundan başka bir yolu yok mu peki? Sınıfta tek düzgün kız o çünkü ayrıca böyle bir şey yaparsam sınıfta adım çıkabilir ve sınıfta yakın olduğum tek kız o

Her zamankinden daha ilgili davran iltifat et ona değer verdiğini hissettir. Bi süre böyle devam et sonrasında uygun bi anda hoşlandığını söyle. Kız kabul etmezse sorun değil diyip arana biraz mesafe koy ama onun hoşuna gidebilecek küçük şeyler yap. Seni düşünmeye başlama ihtimali yüksek bence. Ayrıca saçının tipinin vs değişmesi kızla arandaki samimiyeti azaltıyosa hiç takma, doğru kişi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı