Bir kızı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
21.yüzyılda intihar olarak nitelendirebileceğim kötü bir durum. Direkt olarak reddedilmek, birlikte olup 2-3 sene çok güzel şeyler yaşayıp ayrılmasından çok daha iyidir.

Yazdığın girdide "amacım cinsellik değil" tarzında şeyler belirtmişsin ancak 21.yüzyıl kızlarının istediği bu. Eskiden cinsellik konusunu açan erkekler küfür yerdi, şimdi kızlar açıyor, kızlar istiyor. Hatta cinsel ilişkide tatmin edemezsen senden ayrılıyorlar. Acı ama gerçek, ilişkide yatağı zorlamazsan ya aldatılıyorsun ya da senden ayrılıyorlar.

Bu yazdığım her kız için geçerli değil elbette ancak çoğunun tek derdi bu olmuş durumda, insanların ahlaklı olmayı çomarlık olarak nitelendirdiği bir toplumda bunlar gayet olası şeyler.

21.yüzyılda intihar olarak nitelendirebileceğim kötü bir durum. Direkt olarak reddedilmek, birlikte olup 2-3 sene çok güzel şeyler yaşayıp ayrılmasından çok daha iyidir.

Yazdığın girdide "amacım cinsellik değil" tarzında şeyler belirtmişsin ancak 21.yüzyıl kızlarının istediği bu. Eskiden cinsellik konusunu açan erkekler küfür yerdi, şimdi kızlar açıyor, kızlar istiyor. Hatta cinsel ilişkide tatmin edemezsen senden ayrılıyorlar. Acı ama gerçek, ilişkide yatağı zorlamazsan ya aldatılıyorsun ya da senden ayrılıyorlar.

Bu yazdığım her kız için geçerli değil elbette ancak çoğunun tek derdi bu olmuş durumda, insanların ahlaklı olmayı çomarlık olarak nitelendirdiği bir toplumda bunlar gayet olası şeyler.

Her kızı aynı kefeye koyup genelleyecek kadar çağ dışı bir insansın. Belli ki "eski kız arkadaşın" seni saçma sapan davranışların, psikolojik sorunların ve çağ dışı karakterin yüzünden terk etmiş ama sen bunu cinsellik istedi vermedim, ayrıldı olarak anlayıp insanlara kendi ayıbını örtmek için de böyle anlatmışsın. Tanrı yardımcın olsun.

Şu an lise sonuncu sınıftayım. Bir kızı çok sevdim, yıllardır da seviyorum ve bu düzen istemsizce devam ediyor. Her gördüğümde kendimi kaybediyorum. Kızın mavi gözleri, sarı kumral karışımı saçları, beyaz teni, gülüşü beni benden alıyor. Hani ergenlik vb. durumlar olabilir diyerekten çok fazla alttan almaya çalıştım kendimi ve zihnimi fakat 18 yaşına geldim ve duygu ile hislerim çok belirginleşti. Ben kızı her gördüğümde sarılmak, sadece sımsıkı sarılmak istiyorum. 14-15 yaşlarındayım, Anadolu lisesine girdim ve kız ile karşılaştık, bir şaşırdım; hani ne oluyor diyorum kendi kendime. Akşam eve gittim o gün, içim kıpır kıpır. O zamanlar küçüğüz tabii. Aradan çok fazla zaman geçmesine rağmen kıza olan ilgim artıyor daha fazla yaklaşıyorum. Gün geldi çattı ben kızla tanıştım. :) Beraber okulda etkinliklere katıldık, edebiyat vb. Kızla samimi olduk, okul bahçelerinde karşılaşıp naber nasılsın muhabbetleri yapıyoruz. Ben kıza böyle böyle sana karşı hisler besliyorum diyemedim, o riski cesaret edip alamadım. Kız diger kızlardan farklı. Hani sevgilim olsun, bugun Ali'yle yarın, Mehmet'le sevgili olayım kafasında değil. Karadeniz kızı tabii. :) Kız ciddi bir kişiliğe sahip, kurduğu cümleler çok çerçeveli. Bir gün kızla bahçede sohbet ediyoruz, bir muhabbet geçti, kız güldü ama ne gülmek! :) kahkaha atıyor. :) O gün bu gündür ben o kızı çok sevdim. Bu yıl 4. yıl olacak. Erva'yı çok sevdim, seviyorum da. Büyüklerim olarak bana var mı öneriniz, tavsiyeniz? Şunu bilin, ben o kıza sımsıkı sarılıp öpmeyi çok istedim. :( Özgüvenli bir insanım. Okuldaki çoğu kızın bana karşı ilgisi olduğunu soyler çoğu arkadaşım. Çok fazla kız benden hoşlandığını söyledi ama olmuyor, Erva'nın yanında birer hiçler. Ben 1.83 boyunda, esmer, çevremin değimiyle yakışıklı bir insanım. :) :) Artık bu kıza sahip olmak istiyorum (Cinsel olarak algılamayın; sadece sarılıp saçını koklamak, yanağına bir öpücük kondurmaktır gayem o Karadenizli dünyalar tatlısı kızın. :)).
Ben anlattiklarindan friendzone havasi aldim. Boyle meselelerde niyetini net belli etmen gerek, yoksa treni kacirirsin.

Her kızı aynı kefeye koyup genelleyecek kadar çağ dışı bir insansın. Belli ki "eski kız arkadaşın" seni saçma sapan davranışların, psikolojik sorunların ve çağ dışı karakterin yüzünden terk etmiş ama sen bunu cinsellik istedi vermedim, ayrıldı olarak anlayıp insanlara kendi ayıbını örtmek için de böyle anlatmışsın. Tanrı yardımcın olsun.
Her kız böyle değil diye yorumda da belirtmişim her kızı aynı kefeye koyduğum yok ki. Yazdığım yorumun da eski kız arkadaşımla ilgisi yok, tamamen sosyal medyada (özellikle Twitter) rastladığım karaktersiz kızlar sebebiyle böyle bir yorumda bulundum.

@Cristiano Ronaldo 7
Samimiyet derecen nedir? Kaç gündür konuşuyor/yazışıyorsunuz? Bunları bilmeden bir şey söylemek zor

@ewig dostum, ne yaptın ya? Merakta bıraktın bak. :D
3 gün yüz yüze konuştuk ama genelde birbirimizle samimiyiz ve ayrıca 3 aydır yazışıyoruz. Samimilik derecem ise %94.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı