Çözüldü Bir kızı sevmek istemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Burada muhtaçlık durumu yok, ya da böyle bir durumun iddiası. Böyle bir sıkıntım var, bu sıkıntıyı bünyemden nasıl atarım, siz deneyimli abilerimden tavsiye alabilir miyim diyor. Siz yaşadıysanız bilirsiniz zorluğunu, empati kurar belki bana da yardımcı olursunuz diyor. Ama aranızdan dalga geçip, sizin bildiklerinizi, sizin önem verdiklerinizi yada neye önem vermemiz gerektiğini bilmediğim için hakir görecek, küçük görecekler varsa nasıl olsa engel olamam, her yerde varsınız buyurun sizde diyor.
Abicim öncelikle yaşın henüz küçük, hayatına bir sürü insan girip çıkacak aynı şekilde onun hayatına da. Hatta görüyorsun bir süre önce sana ilgi duyuyor olmasına rağmen bugün arkadaşına duyuyor. O hayatına farklı insanları almaya başlamış bile, senin de bunu yapman için bir engel yok. Arkana bakma daime ileri bak, hepsi bu.
Konuyu okurken kesin 13 yaşındadır diye içimden geçirdim, profile baktım ve 13 yaşında çıktı. Akıyorum yine.

Başlığa cevap: Kimse senin sevgine muhtaç kalmadı. Kimse bir şey kaybetmedi, kaybetmeyecek de. Sevme.

Bu işlerle uğraşma iki gün sonra ayrılacaksın zaten. Aramızda 1 veya 2 yaş var. Bırak bu işleri arkadaş çevrene ve derslere odaklan.

Burada muhtaçlık durumu yok, ya da böyle bir durumun iddiası. Böyle bir sıkıntım var, bu sıkıntıyı bünyemden nasıl atarım, siz deneyimli abilerimden tavsiye alabilir miyim diyor. Siz yaşadıysanız bilirsiniz zorluğunu, empati kurar belki bana da yardımcı olursunuz diyor. Ama aranızdan dalga geçip, sizin bildiklerinizi, sizin önem verdiklerinizi yada neye önem vermemiz gerektiğini bilmediğim için hakir görecek, küçük görecekler varsa nasıl olsa engel olamam, her yerde varsınız buyurun sizde diyor.
Abicim öncelikle yaşın henüz küçük, hayatına bir sürü insan girip çıkacak aynı şekilde onun hayatına da. Hatta görüyorsun bir süre önce sana ilgi duyuyor olmasına rağmen bugün arkadaşına duyuyor. O hayatına farklı insanları almaya başlamış bile, senin de bunu yapman için bir engel yok. Arkana bakma daime ileri bak, hepsi bu.

Çözüm
Hayatıma giren her kız ömrümden 4 yıl götürdü şuan 28 yaşındayım ve anladım ki hepsi boş çünkü seçtikleri erkekleri görünce hepsi boz ayı gibiydi sana tavsiyem aklını ve düşüncelerini koru boş zamanlarında hayal kurma Allaha sığın .

Teşekkürler bu yorumun için ve tek ciddi yorum olduğun için.Ve cidden gördüğüm en mantıklı cevap olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı