Bir Kızı nasıl etkilerim?

Yapman gereken bir köşeye çekilip beklemek ve her sınıfın bir muzip kişisi vardır ya o kişi iseniz eğer umursamamak en doğrusu.
Değilsenizde boşverin şimdi vazgeçmek istemediğiniz kıza ısrar ederseniz onun gözünde düşersiniz.
Kendinize özen gösterirseniz 10. sınıfta size o gelecektir çünkü tanıdığım hiçbir kız kendisinden hoşlanan bir erkeği asla unutmaz :) Tabi şansınızda yaver giderse.
Hediye mevzularına kesinlikle girmeyin 9. sınıf ortamını iyi bilirim alay konusu olabilirsiniz.

Bence kızı sevmiyorsun, sevdiğini zannediyorsun. Bu dönemlerde birinden hoşlanırsın iki sonra başka bir kıza tutulursun. Sadece şu an duygularını yoğun yaşamak istediğin için onda ısrarcı gibisin bu da normal. Bence şimdi sus. Duygularına gem vur, bekle bakalım. Zaten kızın egolarını tavan yapmışsın geçmiş olsun.:) Güzin abla gibi olduk biraz.:)

Arkadaşlar öncelikle şimdiden teşekkürler. Şimdi ben bir kızı seviyorum hem de çok. Ama şöyle bir sorun var ben dobra veya patavatsız olduğum için sevdiğimi pat diye söyledim. Kozlar kızın elinde yani. Önce arkadaşımsın diye geveledi sonra hayır demek zorunda kaldı. Onun için her şeyi yaparım tavsiye lütfen ne yapayım?

Aga yasıyon mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı