Bir kızı kırmadan nasıl reddedebilirim?

Hocam sen 1998 kız ise 1995 doğumlu olsaydı hiç problem olmazdı ama arada dağlar kadar fark var. Kısacası şu anlık hazır olmadığınızı ve bu işin sanaldan olmadığını söyleyin görüşseniz bile sen istemiyorsun o yüzden pek bir şey olacağını zannetmiyorum.
Hocam o zaman kız büyük oluyor.

Hocam sen 1998 kız ise 1995 doğumlu olsaydı hiç problem olmazdı ama arada dağlar kadar fark var. Kısacası şu anlık hazır olmadığınızı ve bu işin sanaldan olmadığını söyleyin görüşseniz bile sen istemiyorsun o yüzden pek bir şey olacağını zannetmiyorum.
Ne alaka hocam? Yıl ne olursa olsun her türlü aramızda 3 yaş var. Ayrıca ben yarın bir gün sevgili yaptığımda bu kız bunu görüp üzülmeyecek mi?

Ben size bir soru soruyorum, siz kızın doğum yılına haha atıp duruyorsunuz. Kız 2008 doğumlu, sanki ben 1992 doğumluyum.
Dostum, Hayat deneyimlerinden baz alarak konuşuyorum mantıklı olmaz senin o kişi ile sevgili olman. Kızın kişisel özelliklerini bilmiyorum ama hiç bir türlü olmaz. Sen istemiyorsan konu kapanmıştır kısacası.

Normalde 3 yaş sorun değil ama bu yaşlarda 3 yaş çok fazla. Yaş farkını bahane etmeniz de sorun olmaz çünkü 13 yaşında biri hala zihinsel gelişim aşamasında olduğu için yanlış kararlar vermesi çok olası. Bunları söylemeniz yardımcı olabilir.

Normalde 3 yaş sorun değil ama bu yaşlarda 3 yaş çok fazla. Yaş farkını bahane etmeniz de sorun olmaz çünkü 13 yaşında biri hala zihinsel gelişim aşamasında olduğu için yanlış kararlar vermesi çok olası. Bunları söylemeniz yardımcı olabilir.
Ben de öyle düşünüyorum zaten ama konuyu saptıran arkadaşlar sinirlendiriyor.

Geri
Yukarı