Bir kızın 2 tane erkek arkadaşı olması normal mi?

tucucorrea

Decapat
Yer
Inter
Merhaba. Bir kızla yaklaşık 2 aydır konuşuyoruz ama daha sevgili değiliz. Flört aşamasında gibiyiz. Bir soru var aklımda ve şüphe ediyorum. Kızın sınıfında 2 tane çocuk var ve ikisiyle de yakın arkadaş. Tabii bu çocuklar sınıftaki her kızla samimi. Aralarından biri eski sevgilisi ama ortaokul döneminde düşünmeden olmuşlar ve arkadaş kalmaları daha iyiymiş diye devam etmemişler. Diğer çocukta zaten benden kat ve kat düşük seviyede bence ama yine de belli olmaz. Kız ara sıra sınıfından başka bir erkek hakkında konuşup beni kıskandırmaya çalışıyor ama ben belli etmiyorum kıskandığımı ( yüz ifadelerine çok gülüyorum vs. tarzı şeylerle )

Bunlara göre sizce nasıl bir yol çizmeliyim? Dediğim gibi 2 aydır tanışıyoruz. Böyle bir şüphem olduğu için kıza da çok ilgi vermiyorum.

Şüphen varsa çek kızı buraya yazdığın endişeleri kıza anlat. Hoşlanıyorsan söyle ama bunlar bana engel oluyor de.
Aslında çok şüphem yok ama insanlar diyor erkekle kız arkadaş olamaz falan o yüzden korkuyorum. Benden sonra eski sevgilisi olan çocukla biraz daha az konuşmaya başladı. Sınıf arkadaşları sonuçta.

Şüphen varsa çek kızı buraya yazdığın endişeleri kıza anlat. Hoşlanıyorsan söyle ama bunlar bana engel oluyor de.
Bir de flört aşamasında böyle şeyler sormak bana zor geliyor sevgili değiliz sonuçta.

Bir de flört aşamasında böyle şeyler sormak bana zor geliyor sevgili değiliz sonuçta.
Bu aşamadayken endişelerini söyleyip çözüme kavuşturacaksınız ki ilişkiyi bir tık ileri götürebilin.
insanlar diyor erkekle kız arkadaş olamaz falan o yüzden korkuyorum.
Diğer insanları dinleme kendinin ne düşündüğü nasıl baktığına bak.

Bu aşamadayken endişelerini söyleyip çözüme kavuşturacaksınız ki ilişkiyi bir tık ileri götürebilin.

Evliliğe mi gidiyorlar ne bu ciddi ilişki havaları ayrıca evlilik de olsa ilişkiler iki kişinin oturup mantıkla yaptığı anlaşmalar üzerine kurulmaz ilişkiler arzu ve fayda üzerine kurulur. Asla kızla bu konuları konuşmayın sadece deyin ki "Ben bu kişilerle daha az konuşmanı istiyorum." daha fazlasını söylemeyin eğer size arzu duyuyorsa dediğinizi yapar dediğinizi yapmazsa başka kız bulun bu kadar basit. Dediğinizi yapmazsa size ilgisi olmayan bir kıza zaman ve emek harcamaktan kurtulmuş olursunuz dediğinizi yaparsa da kızın sizle ilgilendiğini daha fazla ilerlemek istediğini anlamış olursunuz.

Evliliğe mi gidiyorlar ne bu ciddi ilişki havaları ayrıca evlilik de olsa ilişkiler iki kişinin oturup mantıkla yaptığı anlaşmalar üzerine kurulmaz ilişkiler arzu ve fayda üzerine kurulur.
Ne alaka?? 😂😂😂

sadece deyin ki "Ben bu kişilerle daha az konuşmanı istiyorum." daha fazlasını söylemeyin eğer size arzu duyuyorsa dediğinizi yapar dediğinizi yapmazsa başka kız bulun bu kadar basit.
Ben farklı bir şey mi söyledim?? 😂😂😂

Geri
Yukarı