Bir kızla nasıl konuşulur?

Nortex

Picopat
Daha fazla  
Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok o yüzden size soruyorum. 9. sınıfım. Kız biraz asosyal, suskun. İyi birine benziyor. Birazcık da sinirli. Nasıl konuşabilirim bu kızla doğru düzgün? Biraz sivilceliyim bu fark eder mi?

Şunu da eklemek isterim şu ana kadar konuştuğum tüm kızlar bir süre sonra benden soğudu hunun sebebi nedir?

Son düzenleme:
Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok o yüzden size soruyorum. 9. sınıfım. Kız biraz asosyal, suskun. İyi birine benziyor. Birazcık da sinirli. Nasıl konuşabilirim bu kızla doğru düzgün? Biraz sivilceliyim bu fark eder mi?

Şunu da eklemek isterim şu ana kadar konuştuğum tüm kızlar bir süre sonra benden soğudu hunun sebebi nedir?

Kızla muhabbet etmeye çalış konuşmazsa sevmiyor olabilir.

Aynı sınıfta mısınız? 9. sınıfta kızla nasıl bir şey yapabilirsin bilmiyorum ama eğer konu açabiliyorsan konu aç kızı çok sıkarsan senden soğur haberin olsun.

Muhabbetin sarmıyordur belki. Saçmala yani baya saçmala saniye başı bir şeyler anlat heyecanlı heyecanlı. Kızla nasıl konuşursun bilmiyorum yanına oturmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı