Bir kızla nasıl sohbet başlatabilirim?

Ustacım sen çok tanımadığın bir kızla durup dururken yazışırsan kız salak değilse anlar zaten olayı. Boşuna lafı geveleme bence. Seviyorsan direk söylemelisin ama yüz yüze söylemen daha güzel olacaktır. Kızla sohbet başlatma,direk açıl,cesaretli erkekler gerçekten kızların ilgisini çekiyor. Bir de şu mevzu var. Utanmak. Sakın utangaç olayım deme. Pısırık olma yani. Seviyorsun sen kötü bir şey yapmıyorsun. Ama sakın sevdiğinden emin olmadığın birine açılma. Kıza güzel bir üslupla açıl. Kibar ol.
Kısmette varsa olur diyorum ben. Hayırlı olsun. Sakın unutma,kızla yüz yüze konuş,sen yazarak kendini tam olarak ifade edemezsin.

Ustacım sen çok tanımadığın bir kızla durup dururken yazışırsan kız salak değilse anlar zaten olayı. Boşuna lafı geveleme bence. Seviyorsan direk söylemelisin ama yüz yüze söylemen daha güzel olacaktır. Kızla sohbet başlatma,direk açıl, cesaretli erkekler gerçekten kızların ilgisini çekiyor. Bir de şu mevzu var. Utanmak. Sakın utangaç olayım deme. Pısırık olma yani. Seviyorsun sen kötü bir şey yapmıyorsun. Ama sakın sevdiğinden emin olmadığın birine açılma. Kıza güzel bir üslupla açıl. Kibar ol.
Kısmette varsa olur diyorum ben. Hayırlı olsun.
Instagram'da biraz sohbet etmiştim. Yüz yüze konuşmak isterim fakat korona var o yüzden sadece Instagram'dan yazabilme şansım var. Benim amacım başta arkadaşlık kurmak daha sonra açılmak.

Ustacım sen çok tanımadığın bir kızla durup dururken yazışırsan kız salak değilse anlar zaten olayı. Boşuna lafı geveleme bence. Seviyorsan direk söylemelisin ama yüz yüze söylemen daha güzel olacaktır. Kızla sohbet başlatma,direk açıl, cesaretli erkekler gerçekten kızların ilgisini çekiyor. Bir de şu mevzu var. Utanmak. Sakın utangaç olayım deme. Pısırık olma yani. Seviyorsun sen kötü bir şey yapmıyorsun. Ama sakın sevdiğinden emin olmadığın birine açılma. Kıza güzel bir üslupla açıl. Kibar ol.
Kısmette varsa olur diyorum ben. Hayırlı olsun. Sakın unutma,kızla yüz yüze konuş,sen yazarak kendini tam olarak ifade edemezsin.
Bence tanışması daha mantıklı çünkü kimse tanımadığı birinin teklifini kabul etmez.

Cevap verme ihtimali olan hikayeler at. Mesela dinlediği müziklerle ilgili. Sen yazacağına, bırak o yazsın :) Ya da direkt kıza “Selam” yazabilirsin. Konuşma ilerleyince zaten hafif hafif anlaşılır amacın. Dikkatli ol, aceleci davranıp yavru ceylanı ürkütme :D Avına yaklaşan bir aslan edasıyla sessiz ve bir o kadar planlı hareket et. Kız da sana karşı boş değilse o da ayak yapar. Bence direkt açılma. Çok acemice bir tarz ve reddedilme olasılığı yüksek.

Instagram'da biraz sohbet etmiştim. Yüz yüze konuşmak isterim fakat korona var o yüzden sadece Instagram'dan yazabilme şansım var. Benim amacım başta arkadaşlık kurmak daha sonra açılmak.
Arkadaş olacağım diye girersen friendzone kurdelesini baştan kesebilirsin hatta konfetiler bile patlar.

Merhaba, bir kızdan hoşlanıyorum fakat birbirimizi pek tanımıyoruz. Sadece okulda birkaç kere karşılaştık.
Sizce kızla nasıl tanışabilirim ve sohbet başlatabilirim? Instagram'dan yazacağım. Instagram hikayesinde genellikle Spotify'dan şarkı paylaşıyor.
Kardeşim ilkokul mu ortaokul mu lise mi üniversite mi? Sistem özelliklerini yazarsan daha net yardımcı olabiliriz. Ha bir de ilişkiniz orijinal mi?

Bence arkadaş olduktan sonra işlerin daha çok zorlaşabilir. Sana kanka falan demeye başlarsa daha çok çekinirsin veya utanırsın.
Pek tanımadığı bir kişiyle neden birlikte olsun? Biraz tanışmamız gerekiyor.
Kardeşim ilkokul mu ortaokul mu lise mi üniversite mi? Sistem özelliklerini yazarsan daha net yardımcı olabiliriz. Ha bir de ilişkiniz orijinal mi?
Lise

Yeni konular

Geri
Yukarı