Sürprizbozan Bir Kurtlar Vadisi Sorusu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Aslan Akbey, kendini Mehmet Karahanlı'ya göstermeye karar vermişti çünkü kendisini tanıyıp tanımadığını merak etmişti. Mehmet Karahanlı ile Kılıç, restoranda yemek yerken iş konuşmaktaydı. Aslan Akbey onlardan önce gelip bir masaya oturmuştu. Birbirlerini gördüler. Sonra Mehmet Karahanlı, Kılıç'a onu tanımadığını söyledi.

Başka bir bölümde; Aslan Akbey'in ölümü, Mehmet Karahanlı'ya telefonla aktarılmış, buna şaşırarak Kılıç'a "Amca öldürülmüş" dedi.

Ben aradaki meseleyi çözemedim. Mehmet Karahanlı, Aslan Akbey'i tanıyorduysa neden Kılıç'a tanımadığını söyledi? Hem Kılıç bunu duyduktan sonra neden tanıyormuş gibi yaptı? Kılıç da tanıyormuş gibi davrandı, Karahanlı zaten tanıyordu. Bu nasıl ikilem anlamadım.

Aslan Bey'in kalemi derin devlet tarafından kırılıyor ve peşine Pala ve ekibi yollanıyor. Bunu anlayınca Karahanlı'nın karşısına çıkıp verdiğin emri geri al diyor. Sanırım bu sahneyi izlememişsin. Daha fazla Spoiler vermemek adına daha yazamayayım, ama arada izlemediğin bir bölüm var.

Aslan Bey'in kalemi derin devlet tarafından kırılıyor ve peşine Pala ve ekibi yollanıyor. Bunu anlayınca Karahanlı'nın karşısına çıkıp verdiğin emri geri al diyor. Sanırım bu sahneyi izlememişsin. Daha fazla Spoiler vermemek adına daha yazamayayım, ama arada izlemediğin bir bölüm var.
İzledim izledim de o küçük kısmı bu sürprizbozanı yazarken unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı