Kurtlar Vadisi

MetalCoreII

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hepimiz iyi biliriz bu diziyi. İzlemesek bile adını elbet duymuşsunuzdur. Şöyle bir tartışma başlatacağım: sizce Kurtlar Vadisi neden eskisi kadar kaliteli değil?
Ben şöyle düşünüyorum:
1) Dizide Polat Alemdar karakterinin önüne Süleyman Çakır karakteri geçince, Raci Şaşmaz ve diğer senaristlerin Süleyman Çakır karakterini diziden çıkarması.
2) 55. Bölümde Sinegraf yapımın diziyle 3. sezondan sonra çalışmaması. Yerini Pana Filmin alması.
3) Dizinin siyasi ve politik anlayışının değişip iktidara yakın bir ye alması.
4) Osman sınav, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'ın diziden ayrılması.

Bu ve buna benzer sayamayacağım bir sürü nedenle şuan Kurtlar Vadisi en vasat diziler arasında yer almaktadır. Senaryosu, oyuncuları, en önemlisi dizinin ruhu artık kayboldu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Zaten artık o mafyalı dönemler bitti. Ülkenin gündemine göre senaryo yazılıyor.

Dediğin doğru, ama eskiden politik ve siyası konularda tarafsız bir yer tutardı. Sağ bir görüşe sahipti dizi, ama bunu az hissettiriyordu. Şimdi ise hem senaryo iyi uyarlanmıyor hemde iktidardan emir alarak senaryo yazıyorlar.

Hepimiz iyi biliriz bu diziyi. İzlemesek bile adını elbet duymuşsunuzdur. Şöyle bir tartışma başlatacağım: sizce Kurtlar Vadisi neden eskisi kadar kaliteli değil?
Ben şöyle düşünüyorum:
1) Dizide Polat Alemdar karakterinin önüne Süleyman Çakır karakteri geçince, Raci Şaşmaz ve diğer senaristlerin Süleyman Çakır karakterini diziden çıkarması.
2) 55. Bölümde Sinegraf yapımın diziyle 3. sezondan sonra çalışmaması. Yerini Pana Filmin alması.
3) Dizinin siyasi ve politik anlayışının değişip iktidara yakın bir ye alması.
4) Osman sınav, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'ın diziden ayrılması.

Bu ve buna benzer sayamayacağım bir sürü nedenle şuan Kurtlar Vadisi en vasat diziler arasında yer almaktadır. Senaryosu, oyuncuları, en önemlisi dizinin ruhu artık kayboldu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Tamamen Cahit yüzünden. Başka açıklaması yok.

Geri
Yukarı