Bir Masaüstü Bilgisayar Hangi Siteden Toplanmalı?

Parçaları kendin toplayabilirsen ayrı ayrı alman daha uyguna mal etmen için yararına olacaktır. Ama hazır istiyorsan Sinerji ve İnventus hem fiyat hem de hizmet olarak iyi firmalardır. Vatan bilgisayar fiyat olarak daha yüksek ve servisi bilgisayarı toplama konusunda yetersiz kalabiliyor.

Yeni topladığım pc yi Hızlıal Hepsiburada ve Vatanbilgisayardan topladım. Hızlıal ve hepsiburada da hediye çeklerim indirim kuponlarım olduğu için baya uyguna aldım. Banka promosyon ve indirimlerini takip edebilirsimiz.
Geçen ay mesela yapıkredi hızlıal dan 500 tl üzeri alışverişte kullanılabilecek 50 tl indirim kuponu verdi. 2 kupon kullandım.
Hepsiburada dan yapmış olduğum daha önceki alışverişlerimden de 3x50 tl hediye çekim vardı. 2sini kullandım.
Hızlıaldan toplamda 100TL, Hepsiburada dan toplamda 100 TL olmak üzere 200TL indirimle 2200 TL ye topladım bilgisayarımı. Vatan ekran kartlarını biraz daha uygun satıyor gördüğüm kadarıyla. En azından benim aldığım kart en uygun vatandaydı.
Öncelikle alacağınız parçaları kafanızda belirleyip sonrasında hangi sitede daha uygunsa takip etmeye başlayın. İndirim ve promosyonları takip etmeyi unutmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı