Bir Melih Gökçek Eseri: Anka Park

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkemizde tek eksik yapıt olan kedili fıskiyede gelmiş. Ekonomi şahlanır şimdi.

Paraya bak paraya bir park için harcanan paraya bak. Sağa sola IBAN atmasını da iyi biliyorlar.

Wikipedia'ya göre toplam harcanan para: 750.000.000$

Wikipedia'da yazanı iyi okumak lazım.

"Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın 750 milyon dolar harcanarak yapıldığını açıkladığı Ankapark" diye yazıyor.

Maliyetinin bu kadar olduğu iddiasını ispatlayamadı Mansur Yavaş benim bildiğim. Muhalif medya sever böyle şeyleri. İddia deyip geçer.

"Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın 750 milyon dolar harcanarak yapıldığını açıkladığı Ankapark" diye yazıyor.

Maliyetinin bu kadar olduğu iddiasını ispatlayamadı Mansur Yavaş benim bildiğim. Muhalif medya sever böyle şeyleri. İddia deyip geçer.

Batırdılar suçu mansur babaya yıkmaya çalışıyorlar :D tipik AKP be like.

İster 750, ister 200 harcansın. Buraya giden para Hazine üzerinden çıktı mı, çıktı. Hazine kim, hazine biziz.

Mansur Yavaş'ın 750 milyon harcadığını kanıtlamaması, yine de buraya harcanan paranın 200 milyon dolar olması gerçeğini değiştirmez. Bu konu senlik değil Özkan, harcanan para yine "bağış, halkın cebinden çıkmadı" gibi sözcükler seni kurtarmaz. Buraya göz göre göre para harcandı.

Al sana kanıtı:

11111.png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı