Bir modemle başka modemden kablosuz internet almak

hypertnix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Modemler konusunda fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. Komşumun Huawei HG630A modemi var. Ben de TP-Link TD-W8961N veya TD-W8960N satın almayı düşünüyorum.

Bu modemlerle bunları yapabilir miyim? Yoksa başka model bir modem mi gerekir? Köprüleme, ap, mesh hepsi kafamı karıştırdı. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde bağlantın yoksa neden modem alıyorsun? Ucuza bir WiFi adaptörü al, kullan. Daha önce araştırdım, her modemde olmuyor ayrıca kafa karıştırıcı işlemlerdi. Adaptör aldım, sorunsuz kullanıyorum.

Yapabilirsiniz, ileride kendinize özel internet bağlantınız olduğunda da modem almanıza gerek kalmaz.

Evde bağlantın yoksa neden modem alıyorsun? Ucuza bir Wi-Fi adaptörü al, kullan. Daha önce araştırdım, her modemde olmuyor ayrıca kafa karıştırıcı işlemlerdi. Adaptör aldım, sorunsuz kullanıyorum.

Kararlı bağlantı sağlayabilmesi için sinyali güçlendirmesi şart, bunun için de Access Point gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı