Bir monitörden oyun oynayıp diğer monitörden internete girilir mi?

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı..

Benim elimde 1080P 60Hz bir monitör var. Eski, Samsung marka. Yeni sağlam 144HZ/1MS bir monitör satın aldım. Ekran kartım sağlam.

• Çift monitör kullanıp 1080p oyun oynayabilir miyim?
  • Oyunu tek monitörden oynayıp diğer monitörden internete girebilir miyim?

Gibi çılgın sorularım var. Yorumlarınızı bekliyorum. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Ekran kartınız sağlam derken hangi model?

2-Evet oynayabilirsin. Şöyle gözükür:

age.jpg

3-Evet onu da yapabilirsin. Çoğu oyun kanalı böyle yapıyor. Bir yerden oyun, diğer yerden chat'e bakıyorlar.

WİNDOWS+P ile ekranı ikiye bölersiniz tarayıcı sayfasını diğer monitöre oyunu da ana monitörde açabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamışsınız sanırım. :) Ctrl + P genelde Print komutudur, Win + P kullanılması lazım. Çift monitör ile dediklerinizin hepsi yapılır, bazı oyunların desteği biraz daha sorunlu olabiliyor ama oyunu tam ekran yerine pencereli yaptığınızda çoğunda o sorunlar da çözülüyor.

Yanlış hatırlamışsınız sanırım. :) Ctrl + P genelde Print komutudur, Win + P kullanılması lazım. Çift monitör ile dediklerinizin hepsi yapılır, bazı oyunların desteği biraz daha sorunlu olabiliyor ama oyunu tam ekran yerine pencereli yaptığınızda çoğunda o sorunlar da çözülüyor.
Evet teşekkürler hatırlatma için düzelttim. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı