Hrpeak ile diğer monitörden kopya çekme

arinyagiz

Centipat
Daha fazla  
Hrpeak diye bir uygulama var ve bu uygulamada laptop ile Online yetenek testine gireceğim. Acaba HDMI ile monitör bağlarsam anlaşılır mı çift ekran olduğu?

Ekstra cihaz kullanmazsanız anlaşılabilir. Zaten böyle sınavlarda sizi izleyen birisi de oluyor, başka yere bakabileceğinizi sanmam.

Ayrıca yetenek testinde kopya çekmek neyin nesi?

Ekstra cihaz kullanmazsanız anlaşılabilir. Zaten böyle sınavlarda sizi izleyen birisi de oluyor, başka yere bakabileceğinizi sanmam.

Ayrıca yetenek testinde kopya çekmek neyin nesi?

Ne olur ne olmaz diye yapıyoruz başka yere bakmayacak zaten onu ayarladık sorun yok HDMI'ı algılar mı yoksa algılamaz mı onu merak ediyorum yüksek ihtimal kopyaya da gerek kalmaz ama hatanın telafisi olmayacak bir test o yüzden önlem alıyorum ekstra cihazdan kastınız nedir peki?

Yazılım nereleri kontrol ediyor bilemem ama HDMI çıkışını görmesi mümkün.

Ekstra cihazdan kastım ikinci bir bilgisayar veya telefon.

Yazılım nereleri kontrol ediyor bilemem ama HDMI çıkışını görmesi mümkün.

Ekstra cihazdan kastım ikinci bir bilgisayar veya telefon.

Keşke uygulamayı bilen birisi olsa ama siz öyle diyorsanız risk almıyıyacağım yüksek ihtimal, o zaman 2. kişi soruları göremez

Merhaba, HRPeak her şeyi anlıyor. Ben TV'ye kablosuz verdim sınavımı geçersiz işaretlemiş. Sınav sırasında da bir uyarı çıkmıyor.

Hrpeak diye bir uygulama var ve bu uygulamada laptop ile Online yetenek testine gireceğim. Acaba HDMI ile monitör bağlarsam anlaşılır mı çift ekran olduğu?

Merhaba. Sistem ikinci monitörü algıladı mı acaba?

Merhaba, HRPeak her şeyi anlıyor. Ben TV'ye kablosuz verdim sınavımı geçersiz işaretlemiş. Sınav sırasında da bir uyarı çıkmıyor.
Merhaba :) Sınav esnasında ikinci bir sekme açmış mıydınız o yüzden de sınavınız geçersiz işaretlenmiş olabilir ekran kaydı alıyormuş çünkü uygulama. Eğer açmadıysanız da geçersiz olduğu bilgisini sınavdan hemen sonra mı verdi sistem yoksa size mail ile mi ilettiler?

Bende geçenlerde Hrpeak üzerinden yapılan bir sınava girdim ve soruları sonrasında kontrol edebilmek için televizyona bağladım hdmı kablosu ile, kardeşime fotoğraflarını çektirdim. Sonradan aklıma geldi acaba sistem algılar geçersiz sayar mı diye. Kendi sayfalarında öyle bir bilgi yok ama yine de cevaplarsanız sevinirim siz bağladıysanız eğer sistem fark etti mi? Bu yüzden sınavım iptal olursa çok üzülürüm 🥲

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı