Bir motosiklet ne kadar süre en yüksek hızında gidebilir?

The Suvari

Hectopat
Daha fazla  
600CC veya 1000CC bir motosiklet ne kadar süre Max hızla gidebilir? Benzin bitene kadar Max hızla gitmek herhangi bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
600CC veya 1000CC bir motosiklet ne kadar süre Max hızla gidebilir? Benzin bitene kadar Max hızla gitmek herhangi bir sorun teşkil eder mi?

Motosiklet ile bu tür şeylere hiç girişmeyin derim çoğunun sonu ölümle bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dümdüz gittiğiniz sürece benzini bitesiye kadar 300 küsuratlarda gidersiniz. Ama önünüze ilk hafif kırmalarınızda amel defteriniz tekte kapanır. Bence uzak durun.

O kadar hacimleri olan motorlar en fazla aşağı yukarı 300Km/h hızla gittiğini düşünürsek sürekli olarak o hızda gitmek için anca nascar pisti tarzı bir yer lazım. Eğer özel bir düzenek var ise hararet ve benzini göz önüne alırsak 20dk falan diye düşünüyorum.

600CC 220 250 km 1000 CC 300'lere kadar çıkıyor.
Benzin bitene kadar Max hızla gidemezsin zaten buna yol izin vermez böyle soru sorduğuna göre yaşın ufak kanın hızlı akıyor motorda hızlıdır ama çok tehlikelidir.
Kimse motosiklette ustayım demesin usta bile vefat etti ALLAH rahmet eylesin.

1000 CC olanlar 300 hızla gittiğini düşünürsek ve yol da sürekli maximum hızla gitmek için uygun olursa 20 25dk civarı diyorum ama tabii ki kafadan tahminler bunlar. Bu arada öyle bir şey sakın deniyeyim deme Allah korusun parçalarını zor bulurlar.

Sorunun tam yanıtını bilmiyorum ancak belirtmeden geçemeyeceğim. O hızlara çıktığınızda, ecnebilerin tabiriyle "tank slapping" dediğimiz olayı yaşama ihtimaliniz var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu çeken arkadaş şanslıymış, ancak her zaman bu kadar şanslı olamazsınız.

Geri
Yukarı