Bir Nefeste Okunan Kitaplar

luci666

Hectopat
Hepimizin, heyecanla okuduğu kitaplar vardır. Ben polisiye romanları seviyorum. En sevdiğiniz, bir solukta bitirilecek kitap önerilerinizi bekliyorum. Türü önem arz etmiyor, maksat güzel eserleri okumak. Jean Christophe Grange, benim için çok ayrı bir yazar. Okurken, yazdıklarını gözümün önünde canlandırabildiğim nadir yazarlardan. Kızıl nehirler, Siyah kan, Taş meclisi, Şeytan yemini kitaplarını okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Benim favorim;

Kızıl Nehirler

Biz efendiler, biz köleleriz.
Biz her yerdeyiz, hem de hiçbir yerde.
Biz karar verenleriz.
Kızıl nehirlerin hâkimiyiz.

kızıl nehirler.jpg

Cavdar Tarlasinda Cocuklar, Kurk Mantolu Madonna, Beyaz Dis, Tolkien Hobbit & LOTR serisi, Drizzt abinin ilk kitabi ( Homeland ), Paul Auster Invisible, Olasiliksiz.

Rus edebiyati degildir kesinlikle, icim bayiliyor okurken.

Kuyucaklı Yusuf, Mahalleden Arkaşlar, Liseden Arkadaşlar, Kar, Huzursuzluk, Şeker Portakalı, Simyacı, Hayvan Çiftliği, Satranç, Fareler ve İnsanlar, Fedailerin Kalesi Alamut, Semerkant, Uçurtma Avcısı, Serenad, Kitap Hırsızı.

Bunlar bitirmeden bırakılmayan Kitaplar benim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı