Bir otomobilden en büyük beklentiniz nedir?

Konfor, hız, güvenli ve eğlenceli bir sürüş ve yol tutuşu. Ani dönüşlerde arabanın arkasının rastgele savrulmasını hiç sevmiyorum

Hafiflik, yol tutuşu; tcs gibi şoförün işine karışan gereksiz teknolojilerin olmaması.

Şu anda tek beklentim: olması.
İnsan elindekinin hep daha iyisini istiyor ama araç olmayınca da anlaşılıyor, bir ihtiyaç olarak geliyor, ayağımı yerden kesecek bir şey olsun diyorsun.

Olmazsa olmazlarımdan birisi turbo. Yani, atmosferik arabayla uğraşamam. Turbolu 400-500 beygir(benzinli), 4 tekerinde de çift salıncak bulunan, eğer mümkünse 4matic veya quattro, fren konusunda asla düşündürmeyen, şanzımanı da ZF veya Audi S tronic benzerinde, 2 ayrımlı 4 egsoz, koltuğuna oturduğunda sürüş profilini insana aktaran, ağırlığı ile yola oturan bir araç isterim. Bu profile en uygun CLS 500 var. Eskiden BMW'ciydim fakat C218 ile tanıştıktan sonra kalmadı.

Her arabada beklenti artıyor.
92 Şahin'im vardı hidrolik direksiyon istedim 97 Tipo aldım, sonra klima istedim Vectra aldım 97 model. Şimdi ne yapacağım bilmiyorum sevmedim Vectra'yı. Tipo'm daha iyiydi.

Geri
Yukarı