Bir oyuna en fazla kaç TL verirsiniz?

En fazla 150₺ ama Dying Light fanı olduğum için 2. oyunu ön siparişle para biriktirip 600₺ vermiştim. (Canım yandı ama Techland sağolsun verdiğim parayı pişman ettirmedi.)

Arkadaşlar lütfen paranızı değerli görmeyi veya oyunları değersiz görmeyi bırakın. Oyunlar şu an hala daha en erişilebilir, en ucuz eğlence araçlarıdır. 430₺ çok bir para değil, yorumlarda 50₺ anca veririm diyenleri görüyorum, kusura bakmayın da 50₺ nedir? Ne almayı planlıyorsun 50₺ ile başka, bir sigara paketi olmuş 40₺ zaten 50₺'nin herhangi bir değeri mi var günümüzde?

Bir tam oyun fiyatı 60 dolardır, günümüzde bu fiyat 70 dolara kadar çıktı ancak yeni yeni uygulanmaya başlandı o yüzden 60 dolar olarak açıklayacağım. 60 dolar 1.120₺'ye tekabül eder yani bir oyunun sahip olması gereken fiyat etiketi 1.120₺'dir. Ancak siz 1.120₺ olması gereken bir oyunu 430₺'ye alıp üstüne bir de pahalı diyorsunuz, değil abi pahalı falan. Gayet de ucuz, olması gereken fiyatın yarısından bile ucuz hatta.

Oyunlar pahalı değil sadece sen az para kazanıyorsun, oyunlar olması gereken fiyatın çok altındalar ve bu kadar ucuza satıldığı için kendimizi şanslı saymalıyız, çünkü yakında bu olayın tamamen biteceğini, tüm oyunların 1.200₺'lere çıkacağını düşünüyorum ben.

İstediğim bir oyunsa ne olsa veririm(MW2 gibi mesela almak çok istiyorum.) Ama öyle bunu da deneyeyim diyecegim bir oyunsa maksimum 500, küçük bir oyunsa sırf dursun diyeceksem öylesine alıyorsam maksimum 150.

Geri
Yukarı