Bir oyunu başkasına vermek

batuhan123z

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşımla beraber Cyberpunk aldık ve ikimiz de aile paylaşımıyla oynuyoruz. Sorum şu, ondan daha fazla oynadığım ve uzun süre oynadığım için oyunlarını kendi hesabına da oynayamıyor. İkimiz de onay verirsek Steam'de oyunu onun kütüphanesinden benim kütüphaneme aktarma şansımız var mı?

Arkadaşının hesabına ortak bir şekilde Cyberpunk aldınız ve aile paylaşımıyla oynuyorsunuz. Sen çok oynadığın için kendi hesabına almak mı istiyorsun ve bunu Steam desteğe yazıp, ikinizin rızasıyla senin hesabına aktarabileceklerini mi soruyorsun?

Bu mümkün değil.

Böyle bir şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum ancak dosya konumundan oyunu açarsanız muhtemelen bunun önüne geçebilirsiniz.

Olmaz ama şöyle bir yol izleyebilirsiniz, oyun kimin hesabında ise ikinizde o hesaba girin, içinizden biri ya da ikiniz, sol üstten Steam > çevrimdışı Ol'a tıklayın. Böylelikle aynı anda oynayabilirsiniz. Oyun zaten offline bir oyun, çevrimdışı olmanız, sizi etkilemez diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…