AMD ödül oyununu başkasına satmak

Güvenilir bir kişiye satın, ayrıca satabilirsiniz sorun olmaz ama dediğim gibi güvenilir olsun. Bende bir arkadaşımdan satın almıştım bu iki oyunu. AMDReward sitesinden hesaba giriş yapıp kendi Steam hesabımda 2 dakikada aktif etmiştim. Hatta ayrı ayrı kişilere bile satabilirsiniz.

Evet elden teslim iyi olur bakalım, hatta uygun alıcı bulursam bütün hepsini satmayı düşünüyorum.
Almayı düşünen veyahutta çevresinde almak isteyeni tanıyan iletişime geçebilir. Yeni üye olduğum için satım ilanı açamıyorum. Bütün ödüller 450TL ye satıyorum.
Almayı düşünen veyahutta çevresinde almak isteyeni tanıyan iletişime geçebilir. Yeni üye olduğum için satım ilanı açamıyorum. Bütün ödüller 450TL ye satıyorum.
Evet elden teslim iyi olur bakalım, hatta uygun alıcı bulursam bütün hepsini satmayı düşünüyorum.

İki oyunu 400 TL ye bırakıyorum. İki oyunu alan kişiye Xbox game pass üyeliğini hediye ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı