Bir oyunu çok fazla silip yüklemek HDD'ye zarar verir mi?

295833

Hectopat
Selamlar 6 ay önce Steam'den bir oyun indirmiştim sonra beğenmeyip silmiştim sonra internetten videolarını izleyip oynamak isteyip tekrar indirmiştim bu 4 veya 5 kez tekrarlandı şimdi tekrar indirmek istedim nedense ama esas aklıma takılan soru şu böyle yapmanın HDD'ye bir zararı var mıdır? Onu merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Hiçbir şey olmaz. SSD ile HDD arasındaki fark da budur. SSD'de ömründen gider ama HDD'de bir şey olmaz.

Selamlar 6 ay önce Steam'den bir oyun indirmiştim sonra beğenmeyip silmiştim sonra internetten videolarını izleyip oynamak isteyip tekrar indirmiştim bu 4 veya 5 kez tekrarlandı şimdi tekrar indirmek istedim nedense ama esas aklıma takılan soru şu böyle yapmanın HDD'ye bir zararı var mıdır? Onu merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Epic games sağ olsun 1TB Fortnite indirdim hala bir sorun yok. Dert etme bir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı