Çözüldü Bir oyunun takılıp takılmamasına bakmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Midgard

Hectopat
Makaleler
1
Can You RUN İt'den oyunun dizüstü bilgisayarımda kasar mı diye baktığımda aşağıdaki gibi ekran kartımın minimum özellikleri yetiyor. Ama kırmızı işaret gösteriyor. Nedeni nedir?

Ekran Alıntısı.PNG

AIDA64 Extreme görüntü birimi Raporu Report.txt

Dosya Ekleri

• Report.txt
    194,8 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu tür sitelerin verilerine inanmayın. Oyunun kendi sitesi/sayfasında zaten yazmakta gereksinimler. Sisteminiz ve oynamayı düşündüğünüz oyunun adı nedir?

Kırmızı uyarı sebebi ise ekran kartı sürücünüzün güncel olmadığı.
Bu tür sitelerin verilerine inanmayın. Oyunun kendi sitesi/sayfasında zaten yazmakta gereksinimler. Sisteminiz ve oynamayı düşündüğünüz oyunun adı nedir?

Kırmızı uyarı sebebi ise ekran kartı sürücünüzün güncel olmadığı.

Çözüm
Bu sitelere güvenmeyin. Oyunların sistem gereksinimlerini inceleyin. Youtube'a ekran kartınız (+ işlemciniz vs.) ile oyun adını yazdığınızda halihazırda denenmiş videolar bulabiliyorsunuz.

Prototype 1 indirmeyi düşünüyorum, işlemci yetersiz olduğu için kararsız kaldım...

SİSTEMİM:
İntel HD Graphics [EkranKartı]
•İntel Celeron B830 [İşlemci]
•2GB Ram 1.87 Kullanılabilir [Ram]
Bildiklerim bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı