Bir prize 8 adet R5 2600 sistem bağlamak

:)

Anladım o zaman, garanti olması için bir elektrikçi getirip kontrol ettirmek gerekli gibi duruyor.
Sigortalarınızın resmini atabilirsiniz. Her PC 800 W harcasa 8 PC'de 29 Amper yapar. Sigortanızda bir sorun olacağını zannetmiyorum. Olası bir sıkıntıda zaten sigorta kaldırmaz ve atar.

Sigortalarınızın resmini atabilirsiniz. Her PC 800 W harcasa 8 PC'de 29 Amper yapar. Sigortanızda bir sorun olacağını zannetmiyorum. Olası bir sıkıntıda zaten sigorta kaldırmaz ve atar.
29 Amper için prize 3x4mm kablo çekilmiş olması gerekir. Tek etken sigorta olmuyor bu noktada, priz hattı eridikten sonra sigortanın ruhu duymaz.

29 Amper için prize 3x4mm kablo çekilmiş olması gerekir. Tek etken sigorta olmuyor bu noktada, priz hattı eridikten sonra sigortanın ruhu duymaz.
Her bilgisayar 800 Watt çekeceğini zannetmiyorum. O yüzden 29 amperden daha az bir rakam çıkar bence. Türkiye'deki evlerde prizlere 2.5 mm kablo çekileceğini düşünürsek arkadaşın en az 32 amperlik bir sigorta ve dediğinoz gibi 4mm çapında kabloda çektirmesi gerekecek.

Priz hattına fazla yüklenirse , ev yanabilir arkadaşlar dikkatli olmak gerekir .Evler yapılırken belirli bir gücü kaldıracak şekilde tasarlanır siz daha çok yüklenmek isterseniz başka alternatifler uygulanır.

Geri
Yukarı