Çözüldü Bir Programın Otomatik Başlamasını Sağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

captivesoul

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bilgisayar açılışında istediğim bir programın Windows tarafından başlatılmasını nasıl sağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl yapılacağını internette buldum.

Çalıştır ekranına "shell:startup" yazın ve açılan pencereye istediğiniz uygulamanın kısayolunu atın. Bu kadar basitmiş. :)

wsa_1.png.pagespeed.ce.sNNg-lVjOe.png

Kaynak için tıklayınız.
Program eklemeyi bilmiyorum da şöyle bir yöntem var biliyorsundur.
Görev Yöneticisi>Başlangıç>İstediğin uygulamaya sağ tıkla etkinleştir e bas. Bilgisayar açıldığında o program da otomatik olarak açılır.

Program eklemeyi bilmiyorum da şöyle bir yöntem var biliyorsundur.
Görev Yöneticisi>Başlangıç>İstediğin uygulamaya sağ tıkla etkinleştir e bas. Bilgisayar açıldığında o program da otomatik olarak açılır.

İstediğim uygulama bahsettiğin başlangıç ekranında gözükmüyor. Amacım istediğim uygulamayı o ekrana taşımak.

Görev Zamanlayıcı'yı kullanarak yapabilirsiniz.

Deneyeceğim. Umarım işe yarar.

İstediğim uygulama bahsettiğin başlangıç ekranında gözükmüyor. Amacım istediğim uygulamayı o ekrana taşımak.
Advanced System Care 12 de vardı sanki. Programı ekliyorsun ve etkinleştire basıyorsun her bilgisayarı açtığında açılıyor. Ama hatırlamıyordum öyle bir şey var mıydı diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı