Bir sanal makineye bir cihazın özellikleri verilirse aynı performans mı alınır?

emirkrall1

Picopat
Şimdi bu cihazın özelliklerini sanal makineye versem aynı performansı alır mıyım? Ona göre Android 7.1.2 kuracagim.

Şimdi bu cihazın özelliklerini sanal makineye versem aynı performansı alır mıyım? Ona göre Android 7.1.2 kuracagim.

Bu bahsettiğin şey VDS ise Android kuramazsın. O VDS sadece PC işletim sistemi için geçerli o da Windows, Kali Linux.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bahsettiğin şey VDS ise Android kuramazsın. O VDS sadece PC işletim sistemi için geçerli o da Windows, Kali Linux.

Bence ne bahsettiğini bilmiyorsun.

Hayır alamazsın, sanallaştırma sırasında çeşitli kayıplar oluşuyor. Eğer %100 performans istiyorsan cihaza Android kur, Linux temelli olması sebebiyle Intel ve AMD ekran kartlarıyla sorun yaşama ihtimalin düşük.
Edit: Bütün cihazın özelliklerini de sanal makineye atayamazsın. Host işletim sisteminde hala kaynak kullanan bir Windows var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…