Çözüldü Sanal makineye klasör atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tempestian

Decipat
Makaleler
11
Daha fazla  
GNOME Boxes içinde Windows 10 kullanıyorum. Dosyaları klasör olarak attığımda 0 MB / 0 MB gönderildi diyor. Klasör olmayan EXE, MP4, JPG dosyaları attığımdaysa aktarıyor. Klasörleri aktarmak için ne yapmalıyım? Farklı sanal makine de önerebilirsiniz. GNOME Boxes'ı sadece basit diye kullanıyorum.

Klasörü arşivleyip atabilirsiniz.

Çözüm
GNOME boxes içinde Windows 10 kullanıyorum. Dosyaları klasör olarak attığımda 0 MB / 0 MB gönderildi diyor. Klasör olmayan EXE, MP4, JPG dosyaları attığımdaysa aktarıyor. Klasörleri aktırmak için ne yapmalıyım? Farklı sanal makine de önerebilirsiniz. GNOME Boxes'ı sadece basit diye kullanıyorum.

Ben 1 defa kullandim ve program hakkında detaylı bilgim yok. Oyun için deneme yaparken oyun EXE sinin login için Broser'a ihtiyacı vardı ve açmadı. Sanırım izole bir ortam oluşturuyor olabilir. Veya Mount için bir ayarı eksik olabilir.

Dolayısı ile gerçek bir sanal OS kurulumuna izin veren programları denemen daha uygun olabilir.

Ama şu tür videolara bakar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an maalesef W11'deyim.

Bütün klasörü arşivlemeden önce basit bir arşiv dosyası oluşturup onu atmayı deneseniz daha iyi değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı