Bir sekme içinde birden fazla sekmeyi görüntüleme

7ali7mert7

Centipat
Daha fazla  
Konuyu tam doğru yere mi açtım bilemiyorum lakin sorum şudur:
Bir sekme içinde birden fazla sekmeyi görüntülemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Veya herhangi bir şekilde bir pencere içinde birden fazla sekmeyi aynı anda ekranın içinde görebilmeyi nasıl ayarlayabilirim?
Aşağıdaki gibi bir sekme veya herhangi bir pencere içinde kırmızı kutuların her biri farklı siteler olmak üzere hepsini aynı anda görecek şekilde bir sistemi nasıl oluşturabilirim?
ukdt6fpıuü.png

Farklı Windows penceresi diyorsun sanırım eğer öyleyse ben de bunu düşündüm lakin en son çare olarak kullanmak isterim.
Dediğiniz gibi kullanım olarak ayarlaması zor ve hantal olacağından başka çareler bulunması daha mantıklı. Belki bunu sağlayan eklenti veya programlar vardır. Bilen arkadaşlar daha iyi yardımcı olur hocam.

Konuyu tam doğru yere mi açtım bilemiyorum lakin sorum şudur:
Bir sekme içinde birden fazla sekmeyi görüntülemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Veya herhangi bir şekilde bir pencere içinde birden fazla sekmeyi aynı anda ekranın içinde görebilmeyi nasıl ayarlayabilirim?
Aşağıdaki gibi bir sekme veya herhangi bir pencere içinde kırmızı kutuların her biri farklı siteler olmak üzere hepsini aynı anda görecek şekilde bir sistemi nasıl oluşturabilirim?Eki Görüntüle 1116773

micuc.png

Hocam siz bunun gibi ama sekmeleri olarak mı istiyorsunuz.

Şöyle bir eklenti buldum ama test etmedim hocam, bir bakın isterseniz.
Hocam güzel bir program lakin zaten Windows 10 da bunu yapabiliyoruz bana tek sekme içinde farklı sekmeleri aynı anda görebilmeyi sağlayan bir şey lazım.
Eki Görüntüle 1116776

Hocam siz bunun gibi ama sekmeleri olarak mı istiyorsunuz.
Evet, aynen böyle. Ben mesela bir "Edge" sekmesi açtığımda içi böyle gözükecek ve her bir bölme farklı siteye ait olacak.

Hocam güzel bir program lakin zaten Windows 10 da bunu yapabiliyoruz bana tek sekme içinde farklı sekmeleri aynı anda görebilmeyi sağlayan bir şey lazım.

Evet, aynen böyle. Ben mesela bir "Edge" sekmesi açtığımda içi böyle gözükecek ve her bir bölme farklı siteye ait olacak.
Hocam aradım ama böyle bir pencere yöneticisi herhalde yok Windows'ta ama gene de aramaya devam edeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı