Bir site için VDS'in özellikleri nasıl olmalı?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar site için VDS arıyorum da bu VDS'in donanımı falan nasıl olmalı? Yani bir site için VDS'in işlemci RAM SSD falan nasıl olması lazım? Ryzen 9'lu VDS'ler falan var bir de Intel Xeon'lu hangisini seçmeliyim? Bildiğiniz VDS sitesi varsa öneredebilirsiniz.

Arkadaşlar site için VDS arıyorum da bu VDS'in donanımı falan nasıl olmalı? Yani bir site için VDS'in işlemci RAM SSD falan nasıl olması lazım? Ryzen 9'lu VDS'ler falan var bir de Intel Xeon'lu hangisini seçmeliyim? Bildiğiniz VDS sitesi varsa öneredebilirsiniz.
Ne sitesi olacağına bağlı hocam.

Son düzenleme:
Normal web hosting paketlerini kullanabilirsiniz illaki VDS almanıza hiç gerek yok.
Hocam ben site kurmaktan vazgeçtim onda hosting yine alırdım da arkadaş için gerekli o da diyor VDS. Siz önerebilir misiniz VDS?

Arkadaşlar Ultra Performanslı Almanya VDS Sunucular - Kapteyan Bilişim Teknolojileri AŞ buradan alacağım sonuncuyu alacaktım ama stok kalmamış ondan öncekide kalmamış bende ondan öncekini alayım dedim de i9 stok kalmamış" AMD EPYC™ 7451" var iyi midir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_48.png
    Screenshot_48.png
    84,4 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hocam ben site kurmaktan vazgeçtim onda hosting yine alırdım da arkadaş için gerekli o da diyor VDS. Siz önerebilir misiniz VDS?

Arkadaşlar Ultra Performanslı Almanya VDS Sunucular - Kapteyan Bilişim Teknolojileri AŞ buradan alacağım sonuncuyu alacaktım ama stok kalmamış ondan öncekide kalmamış bende ondan öncekini alayım dedim de i9 stok kalmamış" AMD EPYC™ 7451" var iyi midir?
Çok çok çok gereksiz olur VDS. Aylık 20tlye siteniz yine aktif ve hızlı olur. Arkadaşınıza söyleyin web hosting ile VDS aynı şeylerdir. VDS direk sunucu alıyorsunuz. Web hosting ise VDS sunucusunun bölünmüş alanını kullanıyorsunuz. Yani örneğin VDS sahipleri size 1 gb ram kaynak sunuyor onu kullanıyorsunuz. VDS çok gereksiz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı